Znaleziono 0 artykułów
12.07.2022

Legalna Barbie: Reese Witherspoon w różowej stylizacji

12.07.2022
(Fot. Getty Images)

Estetyka Barbiecore, której fankami są Kim Kardashian czy Megan Fox, ale też Natalie Portman, podporządkowała sobie ten sezon mody. Teraz na róż postawiła Reese Witherspoon, która na premierę filmu „Gdzie śpiewają raki” wybrała stylizację w stylu Elle Woods z „Legalnej blondynki”.

Trend Barbiecore osiągnął popularność szybko i niespodziewanie – w różowych kreacjach mogliśmy już zobaczyć Kim Kardashian czy Megan Fox, ale też Florence Pugh czy Natalie Portman. Do tego grona dołączyła właśnie Reese Witherspoon, której kreacja na premierze filmu „Gdzie śpiewają raki” zwróciła uwagę dziennikarzy. Sukienka Witherspoon kojarzy się nie tylko z kultową lalką, ale także z graną przez Witherspoon Elle Woods, główną bohaterką filmu „Legalna blondynka”.

Na premierze, która odbyła się 12 lipca, aktorka nagradzana ostatnio za role w „Wielkich kłamstewkach” czy „The Morning Show”, którą wciąż pamiętamy z dawnych ról, takich jak Annette w „Szkole uwodzenia” miała na sobie sukienkę midi, zaprojektowaną przez Emilię Wickstead, w odcieniu nasyconego różu. Na czerwonym dywanie towarzyszyła jej Daisy Edgar-Jones, gwiazda „Normalnych ludzi”. W „Gdzie śpiewają raki” gra główną rolę, a na premierę wybrała kwiecistą, brokatową kreację Gucci.

(Fot. Getty Images)

Witherspoon jest producentką filmu. Jak opowiadała w wywiadach, zachwyciła ją książka Delii Owens, na której podstawie powstał scenariusz. Powieść polecała w swoim klubie czytelniczym Hello Sunshine Book Club.

„Gdzie śpiewają raki” to historia o Kyi, dziewczynie opuszczonej przez swoją rodzinę, która wychowuje się samotnie na bagnach w Karolinie Północnej. Staje się podejrzaną w sprawie o morderstwo. Adaptacja powieści Owens to kolejny film wyprodukowany przez Witherspoon – gwiazda wcześniej była zaangażowana w produkcję hitów takich jak „Zaginiona dziewczyna” czy „Dzika droga”, w którym zagrała też główną rolę. „Gdzie śpiewają raki” trafi do polskich kin w połowie sierpnia.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij