Znaleziono 0 artykułów
08.06.2022

Reese Witherspoon w lawendowym garniturze

08.06.2022
Fot. Getty Images

Film „Gdzie śpiewają raki” trafi do kin w połowie lipca. Jego producentka Reese Witherspoon wzięła udział w promocji u boku odtwórców głównych ról, Daisy Edgar-Jones i Taylora Johna Smitha. Do zdjęć gwiazda pozowała w garniturze w supermodnym odcieniu lawendy z kolekcji Victorii Beckham.

We wtorek, 7 kwietnia, 46-letnia Reese Witherspoon pojawiła się w The West Hollywood Edition, aby wziąć udział w sesji zdjęciowej do filmu „Gdzie śpiewają raki”. Reese pozowała z jego gwiazdami: znaną z serialu „Normalni ludzie” Daisy Edgar-Jones w małej białej od Valentino i aktorem Taylorem Johnem Smithem. Swoją obecnością zaszczyciły także reżyserka filmu Olivia Newman wraz z autorką powieści Delią Owens.

Fot. Getty Images

Reese zachwyciła w garniturze w lawendowym odcieniu, który świetnie komponował się z jasnymi szpilkami. Spod marynarki wystawała klasyczna biała koszula. Całość podkreślały delikatny makijaż oraz skromna biżuteria.

„Gdzie śpiewają raki” to amerykański dramat kryminalny, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku w Karolinie Północnej. Porzucona przez rodzinę Kya samotnie dorasta na bagnach. Jej życie komplikuje się, gdy zostaje oskrażona o morderstwo. W produkcji wystąpią również Harris Dickinson, Michael Hyatt, Sterling Macer Jr i David Strathairn. Na ścieżce dźwiękowej usłyszymy nowy utwór Taylor Swift. Film trafi do polskich kin 19 sierpnia.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij