Znaleziono 0 artykułów
19.08.2022

Heidi Klum w stylizacji Barbiecore

19.08.2022
Fot. Getty Images

Heidi Klum dołączyła do grona gwiazd, które pokochały róż. Na plan amerykańskiego „Mam Talent”, nagrywanego w Los Angeles, założyła elegancki komplet w stylu Barbiecore.

Przed premierą filmu „Barbie” z Margot Robbie w głównej roli najbardziej zaskakujący modowy trend tych wakacji wciąż jest popularny.

Gwiazdy ubierają się jak najpopularniejsza lalka Mattel. Zasada jest prosta – im więcej różu, tym lepiej. Ma być słodko, seksownie, kiczowato.

Fot. Getty Images

Róż noszą Dua Lipa, Megan FoxFlorence Pugh, Natalie Portman czy Reese Witherspoon. Do tego grona dołączyła właśnie Heidi Klum, której kreacja na planie telewizyjnego talent show „Mam Talent” zwróciła uwagę dziennikarzy. Modelka postawiła na elegancki komplet składający się z cygaretek, topu i marynarki w subtelnym odcieniu baby pink. Stylizację uzupełniła neonowo-różową torebką Birkin Hermès i sandałkami na szpilkach.

W maju rozpoczął się siedemnasty sezon amerykańskiego „Mam Talent”. Heidi Klum zasiada w jury programu od 2013 roku. – Od biorących udział w konkursie oczekuję dobrej energii. Chcę się bawić, chcę być rozbawiona, a czasem wbita w fotel ze zdumienia – mówiła w jednym z wywiadów.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij