Znaleziono 0 artykułów
17.08.2022

Leni i Heidi Klum: Jak dwie krople wody

17.08.2022
(Fot. Getty Images / Instagram @leniklum)

Powiedzenie „Jaka matka, taka córka” idealnie pasuje do Heidi i Leni Klum. Podobieństwa między córką, a supermodelką nie kończą się jednak tylko na wyglądzie. Leni, podążając śladami mamy czerpie inspiracje z jej garderoby – dosłownie (pożyczając poszczególne elementy z jej szafy) oraz nawiązując do czasów, w których robiła na wybiegu zawrotną karierę. Zobaczcie nasze zestawienie.

Złoto i blask. Leni na zeszłorocznej gali Luisa Via Roma dla Unicef w sukience Versace oraz Heidi na imprezie Vanity Fair po rozdaniu Oscarów w 2020 roku w sukience marki Georges Hobeika. Obie postawiły na metalizne kreacje z charakterystycznym dekoltem w kształcie serca.

Od premiery HBO w 1998 roku po bal maturalny 24 lata później. Jedna sukienka, ponadczasowy styl i więcej niż jedno życie.

Zarówno Leni jak i Heidi lubują się w zdobnych cekinach. Leni, wystylizowana na filmową premierę filmu „Zemsta rewolwerowca”, zaczerpnęła inspirację z czarnej, cekinowej kreacji Heidi z 2019 roku, którą supermodelka założyła na CFDA Fashion Awards w Nowym Jorku.

Krótka sukienka w kształcie bombki w niebieskim odcieniu, a do tego srebrne dodatki. W przypadku Leni korona na głowie, natomiast u Heidi, połyskujące obcasy.

W czarnych, koronkowych kreacjach. Leni postawiła na klasyczny krój sukienki, natomiast Heidi zdecydowała się na odważniejszą wersję z body i wysokimi kozakami za kolani.

Street style w wydaniu Leni i Heidi to luźny garnitur. W swoje 18. urodziny córka supermodelki wybrała szarą, oversize’ową marynarkę i spodnie do kompletu, natomiast Heidi, postawiła na satynowy zestaw w bieli.

Klara Żołędziowska
Proszę czekać..
Zamknij