Znaleziono 0 artykułów
06.08.2022

Błyszczący barbiecore: Dua Lipa w Valentino

06.08.2022
(Fot. Getty Images)

Dyrektor kreatywny Valentino Pierpaolo Piccoli może być z siebie dumny. Lansowany przez niego intensywny odcień różu Pink PP nie schodzi ze sceny – nie tylko modowej. Zobaczcie niesamowitą kreację, którą przygotował dla Duy Lipy na jej ostatni koncert w rodzinnym Kosowie.

Podczas trwającego właśnie wielkiego muzycznego wydarzenia w Kosowie – Sunny Hill Festival, który trwa od 4 do 6 sierpnia w Prisztinie, nie mogło zabraknąć Duy Lipy. Piosenkarka oraz jej ojciec, Dukagjin Lipa, są organizatorami tego festiwalu.

Fot. Armend NIMANI / AFP
Fot. Armend NIMANI / AFP

Na tę okazję Dua zdecydowała się na niezwykle połyskującą stylizację: cekinową spódnicę mini z rozporkiem oraz biustonosz z tego samego lejącego się materiału, do których założyła długie cekinowe rękawiczki i satynowe botki. Monochromatyczna stylizacja, ze względu na swój charakterystyczny fuksjowy kolor, od razu zdradziła autora projektu. Pierpaolo Piccoli, dyrektor kreatywny Valentino, może być z siebie dumny. Lansowany przez niego intensywny odcień różu Pink PP nie schodzi ze sceny – nie tylko tej modowej. Razem z 20 tancerzami na scenie piosenkarka wyglądała jak podczas finału pokazu jego kolekcji dla włoskiego domu mody na sezon jesień-zima 2022.

Fot. Armend NIMANI / AFP
Fot. Armend NIMANI / AFP

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij