Znaleziono 0 artykułów
20.02.2021

Kim Kardashian-West i Kanye West rozwodzą się

20.02.2021
Kanye West i Kim Kardashian West na MET Gali w 2019 roku (Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Met Museum/Vogue)

Plotki okazały się prawdą. Influencerka i businesswoman Kim Kardashian-West wniosła pozew o rozwód.

Byli najgłośniejszą i najbardziej popularną parą w show-biznesie. Media z nieustającym zainteresowaniem śledziły ich każdy krok, zresztą ani Kim ani Kanye nie unikali rozgłosu. Po hucznym ślubie we Florencji i prawie siedmiu latach małżeństwa Kanye West i Kim Kardashian-West rozstają się. 

Informacje o pogarszających się relacjach pomiędzy raperem i gwiazdą mediów społecznościowych eskalowały w zeszłym roku. West, który w przeszłości wyjawił, że cierpi na chorobę dwubiegunową, 4 lipca ogłosił na Twitterze, że zamierza startować w wyborach prezydenckich. Podczas wiecu wyborczego w Charleston w emocjonalnym przemówieniu wyznał, że razem z Kim rozważali aborcję pierwszego dziecka. Później West opublikował serię niepokojących tweedów, w których atakował Kim i całą rodzinę Kardashianów. Zarzucił im próbę ubezwłasnowolnienia. Później przeprosił żonę, a ona prosiła fanów o wyrozumiałość i uszanowanie prywatności.

Według bliskich im osób między małżonkami panują przyjacielskie relacje i żadne nie zamierza kwestionować podpisanej przed ślubem intercyzy. Co więcej, podobno są zgodni co do wspólnej opieki nad czwórką dzieci: North, Saint, Chicago i Psalmem. 

To już trzeci rozwód Kim, która wcześniej była związana z koszykarzem Krisem Humphriesem oraz producentem muzycznym Damonem Thomasem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij