Znaleziono 0 artykułów
30.04.2022

Hotel dla urody – Klinika Satinell w Łodzi

30.04.2022
Klinika Satinelle / (Fot. Materiały prasowe)

Satinell to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, która niedawno zadebiutowała na urodowej mapie Polski, a my mieliśmy okazję ją już odwiedzić. Miejsce położone na łódzkich Bałutach robi wrażenie nowoczesnym wyposażeniem, eleganckim wnętrzem oraz wyjątkowym podejściem do pacjentek, które kieruje je od tradycyjnej medycyny do estetycznej.

Właścicielem kliniki jest Michał Bielecki – absolutny pasjonat, co widać w jego dbaniu o każdy szczegół, zaczynając od kawy stworzonej dla Satinell (pochodzącej z najstarszej łódzkiej palarni Macedonia), która jest podawana wszystkim gościniom na powitanie. To słowo dobrze oddaje to jak mogą się tu czuć pacjentki: otoczone troską i empatią – jak w gościach.

Ponieważ w przypadku medycyny estetycznej, liczy się nie tylko pierwsze wrażenie, dokładnie przyjrzeliśmy się ofercie zabiegowej Satinelle. Klinika wyposażona jest w najnowszy sprzęt wykorzystywany podczas zabiegów, zarówno tych, które mają już status kultowych, jak Endermologia czy Zaffiro, jak i tych podchodzących do urody bardziej kompleksowo (platforma zabiegowa Accent Prime). Dla kobiet, które wybierają przede wszystkim laseroterapią czeka najskuteczniejszy na rynku laser Thunder TM wykorzystywany do epilacji.

(Fot. Materiały prasowe)

Klinika mocno stawia też na ginekologię estetyczną, opiekując się pacjentkami jeszcze zanim zdecydują się na poprawę komfortu miejsc intymnych. Jest to możliwe, dzięki sąsiadującej z kliniką specjalistyczną przychodnią WizjaMED. To tam najpierw trafiają kobiety na wizytę u ginekologa specjalisty np. w przypadku ciąży lub problemem z utrzymaniem moczu. Dopiero w następnym kroku kierowane są do specjalistów z zakresu ginekologii estetycznej. To właśnie wspomniane kompleksowe podejście, które pozwala zapewnić komfort, zdrowie i samopoczucie na najwyższym poziomie.

(Fot. Materiały prasowe)

Zostając na chwilę przy rewitalizacji miejsc intymnych – to obszar, do którego specjaliści Satinell podchodzą z taką samą uważnością jak do dbania o twarz. Stąd w menu zabiegowym znalazły się preparaty (a nawet cale gotowe sety) marki Neauvia na bazie niezastąpionego kwasu hialuronowego, który wykorzystywany jest do ostrzykiwania okolic żeńskich narządów płciowych.

(Fot. Materiały prasowe)

Wizyta w Klinice Satinell była okazją do skorzystania z wiedzy ekspertów i wymiany doświadczeń. Marta Kucińska, założycielka i autorka Jogi Piękna, podzieliła się informacjami o naturalnych metodach odmładzania z uwzględnieniem praktyk kosmetologii i medycyny estetycznej opartej na pobudzaniu i regeneracji tkanek. Natomiast Marta Kuśmierek-Cieślak, właścicielka salonu Bellezza przedstawiła zagadnienie działania masażu na tkanki oraz jako bazy pod zabiegi medycyny estetycznej.

Więcej o miejscu i jego ofercie na stronie internetowej Kliniki Satinell.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij