Znaleziono 0 artykułów
30.05.2023

Kolejna edycja Grey Day New Balance za nami

30.05.2023
(Fot. materiały prasowe)

Już po raz drugi New Balance przy wsparciu Modivo świętował Grey Day, czyli coroczne święto koloru zdobiącego kultowe sneakersy 574. Wydarzeniu towarzyszyła premiera nowej kolekcji marki w najmodniejszym odcieniu w duchu dyskretnego luksusu.

Trudno o dekadę czy styl, w którym nie byłoby szarego. Kolor ten początkowo kojarzono ze skromnością, potem powagą i wysokim stanowiskiem, a dziś – neutralnością, minimalizmem i quiet luxury. Po części za sprawą kultowych już sneakersów New Balance 574, które są definicją dyskretnego luksusu.

(Fot. materiały prasowe)

Aby uczcić niezwykłą historię modelu i jego ponadczasowego koloru New Balance przy wsparciu Modivo co roku świętuje Grey Day, czyli święto stylowej szarości zdobiącej legendarne sneakersy. Druga edycja wydarzenia odbyła się 12 maja w warszawskim B58, gdzie najważniejsze postacie branży modowej bawiły się w otoczeniu futurystycznej scenografii inspirowanej estetyką marki.

W industrialnych wnętrzach zaprezentowano jednocześnie nową kolekcję New Balance, oczywiście w odcieniach najmodniejszej szarości. Goście wydarzenia bawili się przy dźwiękach elektronicznego duetu Rysy i miksach Zeppy Zepa.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij