Znaleziono 0 artykułów
18.10.2021

Kolekcja ETNO marki Lilou: Lekcja różnorodności

18.10.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Pełną energii kolekcję ETNO zainspirowały podróże. Motywem przewodnim są nim okrągłe talizmany ze zdobieniami – symbol mocy i energii płynącej z poznawania różnorodnych kultur.

– Dzieciństwo spędziłam w Afryce, dlatego styl etno, który wiąże się z egzotyką i łączy swobodnie miejsca i epoki jest mi szczególnie bliski. Podróżując po świecie obserwuję różnorodność kultur, spotykam się i rozmawiam z ciekawymi ludźmi. Tworząc kolekcję ETNO chciałam, aby składała się z wyrazistych i różnorodnych modeli biżuterii, które można ze sobą dowolnie łączyć – mówi Magdalena Mousson-Lestang, założycielka marki Lilou.

(Fot. Materiały prasowe)

Pierścionki oraz bransolety z najnowszej kolekcji dostępne są w pięciu wzorach, które różnią się pomiędzy sobą charakterem zdobienia. Zawsze pozostaje ono jednak subtelne oraz zachowuje geometryczny kształt. Nowością są dwa modele okazałych kolczyków będących wariacjami na temat motywu koła. 

(Fot. Materiały prasowe)

Biżuteria Lilou ETNO będzie idealnym dodatkiem zarówno do minimalistycznej stylizacji, jak i tej w stylu boho. Indywidualnego charakteru doda jej grawerunek z osobistym przesłaniem.

Tworzywo kolekcji to mosiądz pokryty 18-karatowym żółtym i różowym złotem bądź srebrem próby 925. 

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij