Znaleziono 0 artykułów
13.05.2022

Pierwsza kolekcja plus size marki Miaou

13.05.2022
Fot. Zora Sicher @zorasicher

Założycielka Miaou Alexia Elkaim połączyła siły z modelką Palomą Elsesser, aby zaprojektować pierwszą kolekcję plus size. W kapsule znajdziemy aż 54 elementów: bluzki, gorsety, spódnice i sukienki. Rozmiarówka kończy się na 4XL.

Projektantka Alexia Elkaim i modelka Paloma Elsesser, gwiazda okładki „Vogue Polska” z lutego 2021 roku, znają się od lat. Przyjaciółki wspierały się w swoich karierach, a teraz nadszedł czas na ich wspólny projekt – pierwszą kolekcję plus size marki Miaou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by paloma elsesser (@palomija)

„Jestem dumna, że mogę ogłosić światu współpracę, która powstała z miłości. Przedstawiamy kolekcję Paloma Elsesser x Miaou. Ta kampania wiele dla mnie znaczy. Zaprojektowałam tę linię z moją najlepszą przyjaciółką. Chciałyśmy stworzyć kolekcję, w której każda z klientek Miaou poczuje się seksowna i silna. Wspólnie wymyśliłyśmy wzory, kształty i kolory w rozmiarach od XS do 4XL. Cieszymy się, że możemy iść naprzód i poszerzać kolekcje w większych rozmiarach. Nie udałoby nam się to bez społeczności Miaou, która pcha nas do przodu. Mamy nadzieję, że pokochacie tę kolekcję tak bardzo, jak my!”, czytamy na Instagramie Miaou.

Paloma Elsesser ma już na koncie współprace ze znanymi markami. Modelka wystąpiła w kampanii Pat McGrath, Glossier Body Hero, H&M, a w 2018 roku jej zdjęcie ozdobiło okładkę amerykańskiego „Vogue’a”. Aktywistce zależy na tym, aby w modzie panowała różnorodność. O kolekcji Miaou powiedziała: – Współpracuję tylko z markami dbającymi o kobiety. To niesprawiedliwe, że osoby plus size mają w modzie mniejszy wybór. Jestem dumna z tej kolekcji, ale jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia w tej kwestii. Chcę pokazać innym markom, dysponującym znacznie większymi zasobami, że powinny dbać o różnorodność.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Pierwsza kolekcja plus size marki Miaou
Proszę czekać..
Zamknij