Znaleziono 0 artykułów
21.02.2020

Konkurs: Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Nędznicy”

21.02.2020
Plakat filmu Nędznicy (Fot. materiały prasowe)

Specjalnie dla użytkowników aplikacji „Vogue Polska” przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Można w nim wygrać jedno z dziesięciu podwójnych zaproszeń na pokaz przedpremierowy filmu „Nędznicy”, który odbędzie się w środę, 26 lutego o godz. 18:30 w warszawskiej Kinotece. 

Akcja „Nędzników” toczy się w Montfermeil, niewielkim mieście na przedmieściach Paryża. Przemoc jest codziennym doświadczeniem wszystkich – dorosłych i dzieci. Nie ma tu jednak prostego podziału na dobrych i złych, każdy jest ofiarą, a często staje się również oprawcą. Niewinny psikus grupy dzieciaków może okazać się początkiem prawdziwej rewolucji. 

Film Ladja Ly’ego to jeden z najbardziej poruszających obrazów ostatniego czasu. Jego siłą jest realizm. Akcja nie toczy się w odległej przyszłości, ani w fantastycznym świecie, tylko w jednym z wielu niedużych, europejskich miast, wkraczających w trzecią dekadę XXI w. „Nędznicy” zdobyli Nagrodę Jury na festiwalu w Cannes, Europejską Nagrodę Filmową oraz nominację do Oscara.

Co trzeba zrobić? Aby otrzymać jedno z podwójnych zaproszeń, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: konkurs@vogue.pl. W temacie wpisz „Vogue x Nędznicy”, a w treści – imię i nazwisko. Nagrodzimy dziesięć pierwszych osób. 

Czas trwania konkursu: 20 – 24 luty 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem.

Julia Właszczuk
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Konkurs: Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Nędznicy”
Proszę czekać..
Zamknij