Znaleziono 0 artykułów
29.10.2022

Królowa Letycja pozuje z córkami i zachwyca w eleganckiej sukience z jedwabiu

29.10.2022
Fot. Getty Images

Hiszpańska królowa Letycja i jej córki – księżniczki Eleonora i Zofia – spotkały się w Oviedo z tegorocznymi laureatami konkursu Princess of Asturias Awards. Wszystkie wybrały na tę okazję skromne, lecz eleganckie kreacje. Letycja postawiła na tę samą, w której dwa lata temu spotkała się z królową Elżbietą II.

Nie tylko księżna Walii lubi na nowo wykorzystywać ubrane wcześniej kreacje. Królowa Letycja także słynie ze smykałki do modowego recyklingu. Udowodniła to 28 października, gdy na spotkanie z laureatami konkursu Princess of Asturia Awards założyła sukienkę, w której dwa lata temu spotkała się w Wielkiej Brytanii z królową Elżbietą II.

Jedwabna sukienka w kropki i z wyraźnym wcięciem w talii pochodzi z kolekcji hiszpańskiej marki Cherubina. Królowa zestawiła ją tym razem z minimalistycznymi czółenkami i klasycznymi srebrnymi kolczykami. Jej córki – księżniczki Eleonora i Zofia – także wybrały skromne i klasyczne stylizacje. Następczyni hiszpańskiego tronu Eleonora postawiła na komplet spódniczki i krótkiej marynarki, z kolei młodsza, Zofia, wybrała sukienkę w paski i z asymetrycznym wykończeniem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij