Znaleziono 0 artykułów
04.10.2022

Nowe portrety księcia Harry'ego i Meghan Markle

04.10.2022
Meghan Markle i książę Harry (Fot. Getty Images)

Fotograf Misan Harriman umieścił na swoim Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcia księcia Harryego i Meghan Markle. Portrety wykonano 5 września w Manchesterze, gdzie małżeństwo wzięło udział w konferencji One Young World Summit.

Na jednym ze zdjęć małżeństwo patrzy prosto w kamerę. Choć ich twarze są poważne, na ustach goszczą delikatne uśmiechy. Meghan ma na sobie ognistoczerwony kostium od ekologicznej marki Another Tomorrow, zaś Harry wybrał czarny garnitur, białą koszulę i krawat. Na drugiej fotografii para pozuje, pokazując profile. Tym razem portret jest czarno-biały, a Meghan i Harry patrzą przed siebie.

Fotografie wykonano tuż przed występem małżeństwa na konferencji One Young World w Manchesterze. Para spotkała się podczas tego wydarzenia z młodymi liderami z całego świata, którym zależy na zbudowaniu lepszej i bardziej zrównoważonej przyszłości.

Często słyszymy, jak ludzie mówią: „Teraz jest czas na zamiany”. Ale chciałabym zmienić te słowa i przypomnieć: „To twój czas na zmiany. One zależą od ciebie. Ważna praca nie może czekać na jutro” – zaapelowała Meghan do tłumu zgromadzonych.

Aleksandra Kupras
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Nowe portrety księcia Harry'ego i Meghan Markle
Proszę czekać..
Zamknij