Znaleziono 0 artykułów
06.09.2022

Meghan Markle w czerwiennym total looku

06.09.2022
Meghan Markle (Fot. Getty Images)

Trwa wizyta księcia Harry’ego i Meghan Markle w Wielkiej Brytanii, gdzie uczestniczą w wydarzeniach charytatywnych. Na konferencji One Young World Summit w Manchesterze Meghan zaprezentowała się w czerwonej stylizacji marki Another Tomorrow.

Książę Harry i Meghan Markle, pomimo rezygnacji z pełnienia obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej, nadal aktywnie uczestniczą w życiu społecznym, bywają także w Wielkiej Brytanii. W sobotę 3 wrześnie para przyleciała z Los Angeles na Wyspy, aby wziąć udział w serii wydarzeń charytatywnych. 5 września udali się na konferencję One Young World Summit, gdzie mieli szansę porozmawiać z młodymi liderami z całego świata.

Na tę okazję Meghan wybrała przyciągający spojrzenia, elegancki look. Zdecydowała się na intensywnie czerwony, jedwabny zestaw marki Another Tomorrow, złożony z bluzki z długimi rękawami i dopasowanym cienkim krawatem, oraz prostych spodni. Another Tomorrow to marka skupiająca się na zrównoważonym rozwoju – używają materiałów takich jak organiczna bawełna, Tencel™ czy kaszmir z odzysku. Markle dobrała do swojej stylizacji szpilki Aquazzury z noskiem w szpic oraz masywne złote kolczyki i pierścionek marki Tabayer. Towarzyszący jej książę Harry zdecydował się na klasyczny granatowy garnitur oraz buty w tym samym kolorze.

Meghan Markle i książę Harry (Fot. Getty Images)

O Meghan ostatnio mówi się głównie za sprawą jej podcastu, „Archetypes”, w którym analizuje genezę i społeczny wpływ stereotypów dotyczących kobiet. Pomagają jej w tym inne znane aktywistki czy gwiazdy – Markle rozmawiała już z Sereną Williams czy Mariah Carey. Meghan udzieliła także niedawno wywiadu magazynowi „The Cut”, w którym opowiedziała o drodze do odnalezienia się w nowej rzeczywistości, jaką przyniosła jej i księciu Harry’emu przeprowadzka do Los Angeles, a także o swojej trudnej relacji z mediami i planach na przyszłość.

 

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Meghan Markle w czerwiennym total looku
Proszę czekać..
Zamknij