Znaleziono 0 artykułów
24.02.2022

Księżna Kate w płaszczu Catherine Walker inspirowanym stylem Lady Di

24.02.2022
Księżna Diana w 1984 roku (Fot. Getty Images)

Księżna Kate kontynuuje swój pobyt w Kopenhadze. Na spotkanie z królową Małgorzatą II i księżniczką Marią założyła płaszcz, który przypominał stylizację Lady Diany z 1984 roku.

Kate Middleton przyleciała do Danii, by na Uniwersytecie Kopenhaskim spotkać się z naukowcami pracującymi przy projekcie Copenhagen Infant Mental Health. Następnego dnia, księżna zaplanowała spotkanie z królową Małgorzatą II oraz duńską księżniczką Marią, z którymi rozmawiała o wsparciu dla kobiet i dzieci – ofiar przemocy domowej.

Księżna Kate w 2022 roku (Fot. Getty Images)

Na spotkaniu z monarchiniami, Kate Middleton pojawiła się ubrana w długi, dwurzędowy płaszcz ze szpiczastymi ramionami i delikatnie rozkloszowanym dołem marki Catherine Walker. Stylizacje uzupełniła zamszowymi szpilkami Gianvito Rossi, czarną torebką Mulberry, kolczykami z perłami od Marii Black i naszyjnikiem marki Monica Vinader.

Kate Middleton w płaszczu Catherine Walker wyglądała niczym Lady Diana w 1984 roku. Królowa ludzkich serc szczególnie lubiła projekty brytyjskiej marki. – Kobiety na wysokich stanowiskach przychodzą do domu mody Walker po odzież, która podkreśli ich pozycję i władzę – powiedział Siad Cyrus, drugi mąż projektantki, brytyjskiemu „Vogue’owi” w 2019 roku.

Księżna Kate, od momentu wstąpienia na królewski dwór w 2011 roku, nieustannie inspiruje się stylem matki księcia Williama. Nic dziwnego, w końcu księżna Diana na zawsze pozostanie ikoną stylu lat 80. i 90.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżna Kate w płaszczu Catherine Walker inspirowanym stylem Lady Di
Proszę czekać..
Zamknij