Znaleziono 0 artykułów
21.02.2024

Księżniczka Wiktoria do szmaragdowej sukni nosi liliowe dodatki

21.02.2024
Księżniczka Wiktoria do szmaragdowej sukni nosi liliowe dodatki (Fot. Getty Images / Steve Jennings)

Szwedzka księżniczka przebywa z polityczną wizytą w Kalifornii. Pełniąc obowiązki państwowe pamięta także o odpowiednio szykownym stroju. Podczas przyjęcia z okazji otwarcia szwedzkiego konsulatu zachwyciła wiosenną kreacją z liliowymi akcentami. Zarówno w kolorze, jak i princie.

Księżniczka Wiktoria, następczyni szwedzkiego tronu, wraz z księciem Danielem uczestniczyła w przyjęciu inauguracyjnym z okazji otwarcia nowego konsulatu generalnego Szwecji, które odbyło się we wtorek 20 lutego w Konserwatorium Muzycznym w kalifornijskim San Francisco.

Elegancka sukienka w kwiaty w wiosennym stylu

Na tę okazję księżna zdecydowała się na prawdziwie wiosenną kolorystykę – połączenie subtelnego, pastelowego fioletu ze szlachetnością szmaragdu. Wiktoria pojawiła się w asymetrycznej, podkreślonej w talii sukni maxi. Szwedzka monarchini zmysłowo odsłoniła jedno ramię, drugie okrywając bufiastym rękawem. Szmaragdowa kreacja została urozmaicona liliowym motywem kwiatowym, zdobiącym rękaw i dekolt. Do sukni w głębokim odcieniu zieleni, księżna dopasowała liliowe szpilki o lekko zaostrzonych noskach i szal o tożsamym odcieniu.

Księżniczka Wiktoria do szmaragdowej sukni nosi liliowe dodatki (Fot. Getty Images / Steve Jennings)

Królewska biżuteria księżniczki Wiktorii

Szwedzka monarchini uzupełniła strój delikatną, owalną torebkę, którą niosła w ręce. Nie zabrakło również królewskiej biżuterii – na nadgarstku połyskiwała delikatna bransoletka, a w uszach można było dostrzec wiszące kolczyki z masywnym, zielonym kamieniem. Ponieważ cała stylizacja robiła już wystarczające wrażenie, księżna zdecydowała się na skromny makijaż z bezbarwnym błyszczykiem i upięła włosy w prosty, gładki kok.

Szwedzka para królewska przebywa z wizytą w Kalifornii

Pierwszego dnia podróży księżniczka i książę pozowali przed mostem Golden Gate w sportowych stylizacjach – na wietrzną pogodę wybrali dopasowane kurtki przeciwwiatrowe w odcieniach beżu i granatu. Później monarchowie odwiedzili skandynawską szkołę i centrum kultury, gdzie księżniczka Wiktoria zachwyciła eleganckim biało-czerwonym zestawem uzupełnionym stylową apaszką.

Księżniczka Wiktoria zachwyciła eleganckim biało-czerwonym zestawem uzupełnionym stylową apaszką (Fot. Getty Images / Steve Jennings)

We wtorek 20 lutego duńska para królewska spotkała się z gubernatorem Kalifornii Gavinem Newsomem i zainaugurowała działalność nowego konsulatu generalnego Szwecji w San Francisco. W środę i czwartek Wiktoria i Daniel wybiorą się do Palo Alto. Jesteśmy pewni, że księżna również na tę okazję wybierze odpowiednio szykowny strój.

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżniczka Wiktoria do szmaragdowej sukni nosi liliowe dodatki
Proszę czekać..
Zamknij