Znaleziono 0 artykułów
27.06.2022

Lourdes Leon na pokazie Marine Serre w księżycowej stylizacji

27.06.2022
Fot. Acielle / Style Du Monde

Córka Madonny, Lourdes Leon wzięła udział w pokazie Marine Serre w Paryżu, podczas którego zaprezentowano kolekcję projektantki na wiosnę 2023. Na wybiegu pojawiła się w księżycowym kostiumie All Over Moon Catsuit i emblematycznej biżuterii.

W sobotę 25-letnia modelka i najstarsza córka Madonny przeszła po wybiegu zamykając pokaz Marine Serre z wiosenną kolekcją francuskiej projektantki na 2023 rok. Lourdes Leon prezentowała zasłaniający całe ciało kombinezonie All Over Moon Catsuit w charakterystyczny księżycowy print oraz złotą biżuterię z tym samym motywem, w tym bransoletki, naszyjniki, kolczyki i łańcuszki oplecione wokół tułowia. Modelka miała wyprostowane, długie, fioletowe włosy oraz wyrazisty makijaż: kreski na powiekach oraz obrysowane konturówką usta pokryte błyszczykiem.

Fot. Acielle / Style Du Monde

Udział Lourdes w pokazie Marine Serre miał miejsce dziewięć miesięcy po tym, jak po raz drugi w historii pojawiła się na wybiegu podczas pokazu Savage x Fenty (wrzesień 2021 roku). Leon wzięła również udział w walentynkowej kampanii marki pod tytułem „Love on the Edge” w styczniu tego roku, pozując u boku Rihanny oraz Quannah Chasinghorse, Tess McMillan, Alvy Claire, Souizza, Shugga, Sarah Kim Nyji i Evana Leffa.

Marine Serre w najnowszej kolekcji stawia na inkluzywność i etyczną modę.  Zobaczymy w niej m.in. stroje kąpielowe wykonane z włókien pochodzących z recyklingu, łatany dżins, bodycony ze skróconej różowej frotte, sukienki z przetworzonych T-shirtów i serię jedwabnych stylizacji.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij