Znaleziono 0 artykułów
27.03.2020

Loewe w twoim domu

27.03.2020
(Fot. materiały prasowe)

Luksusowa hiszpańska marka urozmaica czas kwarantanny, publikując inspirujące warsztaty online. Wybitni artyści i rzemieślnicy uczą układać ikebanę i robić biżuterię.

„LOEWE EN CASA” to cykl warsztatów online, w ramach którego artyści i rzemieślnicy odkryją przed publicznością swoje pasje i podzielą się bezcennym doświadczeniem.

W sobotnim filmie transmitowanym przez markę za pośrednictwem Instagram LIVE o godz. 12:00 poznamy złotnika i artystę Giovanniego Corvaję, który zaprosi nas do swojej domowej pracowni. W tym kameralnym studio przenikają się starożytne koncepcje alchemiczne z nowoczesną technologią. W efekcie powstaje niesamowita biżuteria. W niedzielnym odcinku serii, który zostanie wypuszczony wczesnym rankiem, bo już o 8:00, Toru Watarai wprowadzi nas w tajniki ikebany. To tradycyjna japońska sztuka układania kwiatów, ale też liści czy gałęzi, które mogą zamienić się w niesamowite, przestrzenne kompozycje.

Hiszpańska marka Loewe, która dziś kojarzy się z nowoczesną wizją, ma tradycje sięgające połowy XIX wieku. Tym samym należy do najstarszych domów mody na świecie i wciąż kultywuje tradycję, przywiązując niezwykłą wagę do rzemiosła i jakości wykonania. Specjalizuje się m.in. w doskonałych wyrobach skórzanych.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij