Znaleziono 0 artykułów
04.05.2021

Maciej Musiał gwiazdą serialu Netfliksa „1899”

04.05.2021
(Fot. ©RasmusVoss)

Twórcy „Dark”, Jantje Friese i Baran bo Odar, powracają z nową produkcją „1899”, w której jedną z ról zagra polski aktor Maciej Musiał. 

Ośmioodcinkowy serial „1899” opowie o losach statku z imigrantami, płynącego z Europy do Nowego Jorku. Wśród pasażerów znajdują się osoby z różnych krajów i środowisk, każda z tym samym marzeniem i nadzieją na nowe, lepsze życie za granicą. „Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. To, co znajdują na pokładzie drugiego statku, zamieni ich podróż do ziemi obiecanej w przypominającą koszmar łamigłówkę, w której skupiają się tajemnice przeszłości łączące wszystkich bohaterów” - czytamy w oficjalnej zapowiedzi. 

Za produkcją „1899” stoją Netflix oraz Dark Ways należące do Jantje Friese i Barana bo Odara, twórców wielokrotnie nagradzanego niemieckiego serialu „Dark”. W międzynarodowej obsadzie znaleźli się, m.in. Emily Beecham („Kwiat szczęścia”), Aneurin Barnard („Biała królowa”), Andreas Pietschmann („Dark”), Miguel Bernardeau („Szkoła dla elity”) i Maciej Musiał („1983”). 

Serial był kręcony na wirtualnym planie filmowym, zlokalizowanym na terenie Studia Babelsberg pod Berlinem. Odgrywane przez aktorów postacie będą mówiły w swoich ojczystych językach.

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij