Znaleziono 0 artykułów
15.09.2023

Biżuteria Apart: Nowe oblicze luksusu

15.09.2023
Maria Dębska w kampanii Apart (Fot. Materiały prasowe)

Nowa linia High Jewellery marki Apart łączy biżuteryjny kunszt ze stonowanym luksusem. Jej ambasadorką ponownie została Maria Dębska.

Diamentowe pierścionki eternity lub te bardziej klasyczne, ale wciąż wysadzane kamieniami, naszyjniki, kolczyki, broszki czy bransoletki. Unikatowa linia High Jewellery marki Apart prezentuje nowe oblicze luksusu: wyrafinowany design i kruszce wysokiej jakości, jak złoto próby 585 lub 750, dzięki którym biżuteria nie tylko zachwyca, ale i jest inwestycją na lata.

Maria Dębska w kampanii Apart (Fot. Materiały prasowe)

Diamentowa kampania Apart, w której wystąpiła Maria Dębska, powstała w nowoczesnej lokalizacji, ale w żaden sposób nie przyćmiła spektakularnych projektów Apart, które doskonale wybrzmiewają na tle stylizacji ambasadorki marki w trendzie quiet luxury. Wyjątkowość i piękno diamentów idealnie rezonuje z elegancją i kobiecością gwiazdy „Bo we mnie jest seks”. Autorem zdjęć jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce fotografów – Marcin Tyszka.

Maria Dębska w kampanii Apart (Fot. Materiały prasowe)

Aktorka już drugi raz wystąpiła w roli ambasadorki diamentowej kolekcji Apart. Jeszcze niedawno zachwycała w roli kultowej gwiazdy PRL-u Kaliny Jędrusik, teraz możemy podziwiać ją w naturalnym wydaniu i w jedwabnych sukniach w kampanii biżuteryjnej marki.

Linia High Jewellery dostępna jest w salonach Apart i w sklepie internetowym Apart.pl.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij