Znaleziono 0 artykułów
21.05.2020

Marka Kim Kardashian wypuszcza linię maseczek ochronnych

21.05.2020
Kim Kardashian-West (fot. Getty Images)

Nie o kolejny model bielizny funkcjonalnej, a o linię ochronnych maseczek poszerzyła się właśnie oferta marki Kim Kardashian - SKIMS. Jednocześnie firma przekaże milion dolarów darowizny, która zostanie rozdysponowana między najbardziej potrzebujące organizacje charytatywne w Stanach Zjednoczonych.

Bezszwowe maski od Kim Kardashian są - podobnie jak bielizna SKIMS - utrzymane w neutralnej kolorystyce (dostępnych jest pięć odcieni - od kości słoniowej po brąz). Wszystkie uszyto z delikatnych, elastycznych i przepuszczających powietrze materiałów. Mają sprawdzać się podczas całodziennego użytkowania i zapewniać komfort noszenia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SKIMS (@skims)

 

Dziesięć tysięcy wyprodukowanych przez SKIMS masek zostanie dodatkowo przekazanych amerykańskim organizacjom charytatywnym, m.in. Baby2Baby, Good+ Foundation, LA Food Bank i National Domestic Workers Alliance. Firma Kim Kardashian ogłosiła też, że przekaże darowiznę w wysokości miliona dolarów, która zostanie rozdysponowana między powyższe organizacje.

Maseczki można kupić na stronie skims.com. Cena jednej to 8 dolarów, zestaw dwóch kosztuje 15 dolarów, a czterech - 25 dolarów. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij