Znaleziono 0 artykułów
07.09.2023

Spersonalizowana pielęgnacja marki Dives Med Power Skin

07.09.2023
Joanna Krupa ambasadorką marki kosmetycznej Dives Med Power Skin (Fot. Materiały prasowe)

Dzięki unikalnym formułom opartym na naturalnych składnikach oraz zaawansowanej technologii, kosmetyki Dives Med Power Skin pomagają odzyskać zdrową, promienną skórę. Teraz, dzięki wsparciu Joanny Krupy, marka liczy na dotarcie do większej liczby osób, by inspirować je do podejmowania działań w trosce o siebie i o naszą planetę.

Marka Dives Med Power Skin zadebiutowała w listopadzie 2022 roku. Od początku zapewnia klientkom profesjonalną, spersonalizowaną pielęgnację. Wymyślając innowacyjne produkty, twórcy Dives Med Power Skin dążyli do opracowania formuł skutecznych, bezpiecznych dla skóry i przyjaznych dla środowiska.

Funkcję ambasadorki Dives Med Power Skin pełni Joanna Krupa. Modelka, influencenka i osobowość telewizyjna będzie aktywnie uczestniczyć w kampaniach reklamowych, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wspierać działania firmy na rzecz zrównoważonej pielęgnacji skóry. Jej naturalne piękno i pozytywna energia współgrają z filozofią marki.

Marka kosmetyczna Dives Med Power Skin (Fot. Materiały prasowe)

Power Skin jest doskonałą kuracją szytą na miarę potrzeb i problemów skóry klienta. Po wnikliwej analizie skóry specjalista dobiera odpowiedni kompleks aktywny i bazę. Następnie łączy je ze sobą i w ten sposób tworzy krem, który doskonale zaspokaja wszystkie potrzeby cery. To luksusowa pielęgnacja, która wyróżnia się spośród wszystkich rytuałów dostępnych na rynku swoim innowacyjnym podejściem do pacjenta.

Kosmetyki personalizowane Dives Med seria Power Skin dostępne w gabinetach wskazanych na www.powerskin.pl. Na stronie marki znajduje się wyszukiwarka gabinetów, w których specjalista dobierze odpowiednią dla danej skóry kurację Power Skin.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij