Znaleziono 0 artykułów
02.08.2023

Omega kolejny raz wybrana na chronometrażystę Diamentowej Ligi

02.08.2023
Natalia Kaczmarek x Omega (Fot. Materiały prasowe / Radek Zawadzki)

Szwajcarska marka zegarków Omega kolejny już raz została Oficjalnym Chronometrażystą podczas wszystkich spotkań cyklu Diamentowej Ligi na całym świecie. Jedno z nich odbyło się w Chorzowie 16 lipca 2023 roku. To właśnie wtedy mistrzyni olimpijska Natalia Kaczmarek spektakularnie wygrała bieg na 400 metrów i pobiła nie tylko rekord Memoriału Kamili Skolimowskiej, ale i swój własny.

Diamentowa Liga to prestiżowy cykl mityngów lekkoatletycznych, które odbywają się na całym świecie. To nie pierwszy raz, kiedy Omega została obdarzona zaufaniem przez świat sportu. Marka jest Oficjalnym Chronometrażystą Diamentowej Ligi od jej pierwszej, historycznej edycji w 2010 roku. Ponadto może poszczycić się doświadczeniem w chronometrażu sportowym zdobytym podczas 30 edycji igrzysk olimpijskich, w których bierze udział od 1932 roku. Jej funkcja nie ogranicza się wyłącznie do precyzyjnego odmierzania czasu zawodnikom. Dodatkowo zarządza danymi oraz opracowuje i wdraża wiele kluczowych technologii pomiaru czasu w duchu sportowej rywalizacji – od kultowego pistoletu startowego po najwyższej klasy technologie czujników ruchu.

– Diamentowa Liga jest unikatowa, bo sportowcy są tu bliżej swoich fanów. Pozwala widzom z całego świata na żywo wspierać swoich bohaterów podczas rywalizacji. W Omedze wiemy, jak ciężką pracę wykonują lekkoatleci, aby osiągnąć diamentowy poziom. To najlepsi z najlepszych, więc i my oferujemy im to, co najlepsze. Naszych najlepszych chronometrażystów i najlepsze technologie – mówił Raynald Aeschlimann, prezes marki Omega.

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Omega kolejny raz wybrana na chronometrażystę Diamentowej Ligi
Proszę czekać..
Zamknij