Znaleziono 0 artykułów
19.10.2022

Codzienna nonszalancja Mary-Kate Olsen

19.10.2022
Mary-Kate Olsen (Fot. Getty Images)

Mary-Kate Olsen przyciąga uwagę swoim codziennym stylem. Na spacer w Nowym Jorku wybrała stylizację ze sneakersami New Balance w roli głównej.

W 2006 roku Mary-Kate Olsen i jej siostra Ashley założyły markę The Row. Przez pierwsze trzy lata utrzymywały w tajemnicy, że to one stoją za projektem. Udało im się stworzyć wyrazisty brand, który nie był postrzegany jako fanaberia byłych gwiazd Hollywood. The Row zdobyło uznanie w świecie mody, wciąż utrzymuje tę dobrą pozycję.

Styl sióstr można określić jako minimalistyczny, zwyczajny. Pragmatyczność jest u nich na pierwszym miejscu, ubrania ich zdaniem mają być wygodne, służyć latami.

Mary-Kate Olsen w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Ich codzienne kreacje obserwuje się raczej z ukrycia. Bliźniaczki chronią swoją prywatność, rzadko udzielają wywiadów, nie prowadzą także profili w mediach społecznościowych.

Paparazzi udało się sfotografować Mary-Kate Olsen, kiedy 18 października spacerowała po Nowym Jorku. Projektantka postawiła na wygodny look, nietrudny do naśladowania – założyła przeskalowany płaszcz, czarną czapkę, okulary przeciwsłoneczne, dres, grube skarpety. Zwieńczeniem stylizacji były wygodne sneakersy, idealne do spacerów w wielkim mieście.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Codzienna nonszalancja Mary-Kate Olsen
Proszę czekać..
Zamknij