Znaleziono 0 artykułów
16.02.2024

Mary Komasa wśród gości kameralnej imprezy Chanel na festiwalu Berlinale

16.02.2024
(Fot. Materiały prasowe Chanel)

Po raz czwarty w historii Chanel i niemiecki „Vogue” zorganizowały uroczystą kolację w dzień poprzedzający oficjalne rozpoczęcie festiwalu filmowego Berlinale. Wśród zaproszonych gości  znalazła się Mary Komasa, która zaprezentowała sylwetkę nr 25 z kolekcji Chanel Cruise 2024 – czarną, skórzaną sukienkę mini w zestawieniu z torebką i butami Chanel.

Dom mody Chanel we współpracy z niemiecką edycją magazynu „Vogue” już po raz czwarty zorganizował kameralną kolację przygotowującą gości na rozpoczynający się następnego dnia festiwal filmowy Berlinale.

Chanel i „Vogue” organizują uroczystą kolację poprzedzającą Berlinale 

Spotkanie trzeci raz odbyło się w przestronnym mieszkaniu Karen i Christiana Borosów w dawnym Reichsbahnbunker przy Friedrichstraße. W kolacji wzięło udział około 70 gości ze świata filmu, w tym niemieckie gwiazdy ekranu Iris Berben, Franz Rogowski i Christian Friedel (grający jedną z głównych ról w filmie „Strefa interesów”, który otrzymał w tym roku pięć nominacji do Oscara) oraz reżyserki i reżyserzy, wśród nich Maria Schrader, Julia von Heinz i Soleen Yusef. 

(Fot. Materiały prasowe Chanel)

Mary Komasa w skórzanej sukience mini z kolekcji Chanel Cruise 2023-2024

Mary Komasa - mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka jako jedyna Polka wzięła udział w kameralnej kolacji. Na tę okazję wybrała krótką skórzaną sukienkę z ozdobnymi guzikami i klamrami na ramionach, pochodzącą z kolekcji Chanel Cruise 2024. Do eleganckiej sukienki artystka dopasowała czarną torebkę Chanel ze złotym łańcuszkiem. Jej delikatny makijaż powstał w całości z wykorzystaniem kosmetyków marki. 

Mary Komasa razem z mężem Antonim Łazarkiewiczem stworzyli ścieżkę dźwiękową filmu „Treasure”, który 17 lutego zadebiutuje podczas 74. festiwalu filmowego Berlinale. 

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Mary Komasa wśród gości kameralnej imprezy Chanel na festiwalu Berlinale
Proszę czekać..
Zamknij