Znaleziono 0 artykułów
16.11.2022

Bioxidea Miracle 24 Face Mask: Czempion wśród maseczek w płachcie

16.11.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Gdyby oceniać ją w kategorii najlepszych restauracji, bez wątpienia otrzymałaby gwiazdkę Michelin. Ponieważ należy jednak do sfery urody, werdykt wydały klientki kosmetycznej platformy zakupowej Topestetic.pl, przyznając jej pięć gwiazdek na pięć możliwych. Bioxidea Miracle 24 Face Mask to czempion wśród maseczek w płachcie.

Określenie „cudowna” w nazwie maski nie jest na wyrost. Bioxidea Miracle 24 Face Mask wykonana jest z najnowszej generacji biocelulozy, która idealnie przylega do skóry. Płat maski nasączony jest koktajlem ze wszystkich najlepszych składników, które nie tylko dają natychmiastowy efekt, lecz także dbają o długotrwałe odżywienie skóry. Wśród nich znalazły się ceramidy, peptydy, kolagen, kwas hialuronowy oraz kojące wyciągi z liści aloesu i rumianku. Po zastosowaniu maski skóra staje się od razu rozjaśniona, ukojona, nawilżona, wygładzona i pełna blasku, dzięki czemu wykonany na niej makijaż rewelacyjnie się trzyma.

„Maska pozostawiająca efekt WOW”, „Maska bankietowa”, „Maska na wielkie wyjście” – tak piszą o niej klientki sklepu internetowego Topestetic.pl, które przetestowały ją na własnej skórze. Jest ich prawie sto, a średnia z wystawionych przez nie ocen wynosi 4,9, czyli prawie pięć gwiazdek na pięć możliwych. 

Bioxidea Miracle 24 Face Mask może stać się ulubionym elementem domowego SPA, do którego stworzenia zachęca w najnowszej kampanii Topestetic.pl ambasadorka sklepu Magdalena Różczka.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij