Znaleziono 0 artykułów
18.05.2022

Spotkanie z Kingą Dębską i Marią Dębską

18.05.2022
(Fot. Zuza Szamocka)

Już 20 maja w ramach Masterclass Sisley Paris  odbędzie się wyjątkowe spotkanie online z Kingą Dębską i jej córką, Marią. Zapraszamy do zapisów.

Kinga Dębska, laureatka dwóch Orłów, to jedna z najbardziej utytułowanych twórczyń polskiego kina. Reżyserka i scenarzystka filmów „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” i „Hel” z czułością, szczerością i wrażliwością opowiada o współczesnym świecie, roli kobiet w społeczeństwie i problemach, z którymi się mierzymy. Jej córka – Maria Dębska – chętnie grywa w filmach mamy, a w minionym roku zachwyciła rolą Kaliny Jędrusik w „Bo we mnie jest seks”, za którą zdobyła Złote Lwy na festiwalu filmowym w Gdyni.

Matka i córka spotkają się z fankami podczas niezwykłego Masterclass organizowanego przez markę kosmetyczną Sisley Paris. Kinga i Maria opowiedzą o swojej relacji, planach zawodowych i sposobie na zachowanie naturalnego piękna. W rozmowie z gośćmi ekspert pielęgnacji marki Sisley Paris podzieli się sekretem ponadczasowego piękna i receptą na zachowanie młodości na dłużej.

MASTERCLASS SISLEY PARIS odbędzie się 20 maja godz.12:30. Już teraz zapisz się na spotkanie pod linkiem.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij