Znaleziono 0 artykułów
17.08.2023

Na jedną noc i za darmo. Mila Kunis i Ashton Kutcher zapraszają do swojego domu na plaży

17.08.2023
Fot. Katya Grozovskaya

Dwie sypialnie, taras z jacuzzi i świetnie wyposażona kuchnia. Zaglądamy do wakacyjnej posiadłości przy plaży Mili Kunis i Ashtona Kutchera. Para zdecydowała się wziąć udział w niecodziennej akcji charytatywnej i udostępnić gościom swój dom.

Jest jak z bajki: biały, wśród palm, nad oceanem. Niewielki drewniany dom tuż przy plaży w Santa Barbara można za pośrednictwem portalu Airbnb wynająć na jednodniowy pobyt 19 sierpnia 2023 roku.

Fot. Katya Grozovskaya

Nie byłoby w tej ofercie nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że jego właścicielami są Mila Kunis i Ashton Kutcher, a pobyt będzie dla gości darmowy. Para chce w ten sposób pozyskać fundusze na wsparcie dla Thorn – organizacji walczącej z Do wpłaty na rzecz organizacji zobowiązało się Airbnb. W jakiej wysokości, tego nie ujawniono.

Wnętrza domu Mili Kunis i Ashtona Kutchera

Mila Kunis i Ashton Kutcher nie zdradzają, kto jest projektantem wnętrz, w wywiadzie z magazynem „Architectural Digest” Kunis przyznała jednak, że para „miała obsesję na punkcie Soho Farmhouse” autorstwa Vicky Charles z firmy Charles & Co. Domowa atmosfera domku dla gości, bo taką funkcję pełni oficjalnie budynek, ma odzwierciedlenie w bogatym wyposażeniu. 

Fot. Katya Grozovskaya

Ashton Kutcher i Mila Kunis zadbali o kompletną kuchnię, kolekcję gier planszowych czy jacuzzi na tarasie z widokiem na plażę, które sprawiają, że czas zatrzymuje się tu w miejscu.
Wyjątkowy dom utrzymany jest w jasnej tonacji – z białą boazerią harmonizują gołębiowo-niebieskie krzesła w salonie, koniakowa lakierowana podłoga i głębokie wiklinowe fotele na ganku. Dom oddalony od zgiełku miasta jest oazą spokoju i relaksu.

Fot. Katya Grozovskaya
Fot. Katya Grozovskaya
Fot. Katya Grozovskaya
Fot. Katya Grozovskaya
Fot. Katya Grozovskaya
Fot. Katya Grozovskaya
Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Na jedną noc i za darmo. Mila Kunis i Ashton Kutcher zapraszają do swojego domu na plaży
Proszę czekać..
Zamknij