Znaleziono 0 artykułów
31.10.2022

Kwiaty tamtej epoki: Hailey Bieber jak u Saint Laurent w latach 90.

31.10.2022
Laetitia Casta na wybiegu Saint Laurent, 1999 rok (Fot. Getty Images)

Halloween to jedna z ulubionych okazji celebrytów do urządzenia prywatnego „pokazu mody”. Dosłownie do realizacji tematu podeszła w tym roku modelka Hailey Bieber, odtwarzając jeden z archiwalnych looków z pokazu Saint Laurent, który przeszedł nie tylko do historii mody, ale i popkultury.

W niedzielę 30 października na swoim Instagramie modelka opublikowała zdjęcie w stroju inspirowanym słynną kreację z kolekcji haute couture Saint Laurent na sezon wiosna-lato 1999, w której wystąpiła wówczas na wybiegu Laetitia Casta. Motywem przewodnim kostiumu są bladoróżowe róże, tworzące wianek, top oraz spódnicę z długim, tiulowym trenem obszytym falbanami. Hailey dopełniła całość sandałami z kwiatowymi ozdobami oraz rozświetlonym makijażem z różem w roli głównej. Sesję zdjęciową, którą zorganizowała na fioletowym tle podpisała „Happy Halloweekend”, informując skąd oryginalnie pochodzi jej look.

Jak widać fascynacja najntisami, które dla modelki są historyczną dekadą (urodziła się w 1996 roku), trwa i prawdopodobnie będzie pojawiała się nie tylko w jej casualowym wydaniu.

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kwiaty tamtej epoki: Hailey Bieber jak u Saint Laurent w latach 90.
Proszę czekać..
Zamknij