Znaleziono 0 artykułów
29.11.2023

Sposób Jennifer Lawrence na modny look zimą? Szerokie spodnie i balerinki do wełnianych skarpet

29.11.2023
(Fot. Getty Images)

Połączenie odcieni brązów, szarości i beżu? Trudno wyobrazić sobie stylizację, która kolorystycznie lepiej wpisuje się w jesienno-zimowe trendy. Jennifer Lawrence zbudowała ją po mistrzowsku, sięgając po popularne szerokie spodnie i skórzane balerinki zestawione z ciepłymi, wełnianymi skarpetami.

Jennifer Lawrence w nonszalanckiej stylizacji łączy trzy najmodniejsze kolory sezonu

Jak wyobrażamy sobie jedną z najmodniejszych stylizacji w tym sezonie? Zdecydowanie będzie to propozycja bazująca na odcieniach beżu, brązu i szarości – a najlepiej ich połączenie. Te trzy niezwykle pożądane w tym sezonie odcienie, które zdominowały nie tylko wybiegi, ale i ulice największych modowych stolic zestawiła ze sobą Jennifer Lawrence i jak się okazuje – zrobiła to po mistrzowsku. Casualowa stylizacja Jennifer Lawrence łączy bowiem czekoladowe dodatki z szarymi szerokimi spodniami i ciemnym płaszczem.

(Fot. Backgrid/East News)

Jennifer Lawrence w szerokich spodniach łączy baleriny z wełnianymi skarpetami

Jak na prawdziwą trendsetterkę przystało, Jennifer Lawrence umiejętnie połączyła wszystkie elementy: bazę stylizacji, którą stanowił klasyczny biały T-shirt, ciemny płaszcz oraz szerokie spodnie w szarym kolorze. Dodatki to natomiast wariacja na temat różnych odcieniu brązów i beżów, które w ostatnich miesiącach są podstawą nonszalanckiego styl Jennifer Lawrence. Aktorka zdecydowała się bowiem na długi brązowy szal idealnie współgrający z okrągłymi okularami, dwukolorową skórzaną torbę oraz modne w tym roku skórzane baleriny połączone z wełnianymi skarpetami w ciemnym odcieniu. Dzięki temu rozwiązaniu aktorka udowodniła, że z balerinek – jednych z najmodniejszych modeli butów tego roku – wcale nie trzeba rezygnować wraz z nadejściem zimy. Wystarczy po prostu zestawić je z ciepłymi akcesoriami. 

Najnowsze stylizacje Jennifer Lawrence tylko potwierdzają jej status ikony stylu

Aktorka znana z kultowej produkcji „Igrzyska śmierci” nieraz potwierdziła, że słusznie uznawana jest za ikonę stylu. Nie dziwi nas więc jej ogromne zamiłowanie do brązu w każdym odcieniu, który w obecnym sezonie jest zdecydowanym must-have. Swoją miłość do karmelowo-czekoladowych rozwiązań udowodniła m.in. jedną z ostatnich stylizacji, kiedy Jennifer Lawrence wybrała klasyczny karmelowy płaszcz.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij