Znaleziono 0 artykułów
10.04.2024

Monica Bellucci z lekkością łączy kombinezon cargo z czarnym trenczem

10.04.2024
Kreacje Moniki Bellucci zawsze zachwycają. Tym razem możemy podziwiać aktorkę w czarnym kombinezonie w stylu cargo i czarnym trenczu. (Fot. Getty Images)

Monica Bellucci pojawiła się podczas CinemaCon, promując swój najnowszy film „Beetlejuice Beetlejuice". Aktorka, wcielająca się w postać Delores w nowym filmie swojego partnera, Tima Burtona, zachwyciła swoim młodzieńczym stylem z elementem garderoby rodem z Y2K.

Monica Bellucci pozostaje wierna dopasowanym krojom, kolorowi czarnemu czy zmysłowym, głęboki dekoltom. Uczyniła z tych elementów swój znak rozpoznawczy. Nie dziwi więc, że po ulubiony kolor sięgnęła również tym razem, pojawiając się na czerwonym dywanie podczas promocji remake'u filmu z 1988 roku, w którym gra jedną z głównych ról.

Monica Bellucci pokazuje, jak nosić kombinezon cargo z czarnym trenczem. (Fot. Getty Images)

Elegancka Monica Bellucci łączy w stylizacji element znany z ery Y2K oraz klasyczną część garderoby

Włoska aktorka pokazuje, jak wystylizować kombinezon cargo pomimo swojej casualowej natury, by prezentował się bardzo elegancko. Rozpięte guziki wykorzystała, by szybko stworzyć seksowny, głęboki dekolt. Kombinezon spięła paskiem ze złotą klamrą, co podkreśliło jej talię. Dobrała również oversize'owy, czarny trencz, który zrównoważył obszerny dół kombinezonu, nadając ramionom objętości. Całość połączyła ze złotymi kolczykami i ciemnym makijażem oczu. Mimo tak mrocznych tonów zachwycała młodzieńczym blaskiem, który nie ma nic wspólnego z wiekiem, a z osobistą energią.

Zobacz także:

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Monica Bellucci z lekkością łączy kombinezon cargo z czarnym trenczem
Proszę czekać..
Zamknij