Znaleziono 0 artykułów
29.12.2023
Artykuł partnerski

Najlepsze momenty życia w najwyższej rozdzielczości. Udostępnione!

29.12.2023
Smartfon Zero 30 5G marki Infinix (Fot. Materiały prasowe)

Podróże, rozwój zawodowy, zdrowszy styl życia – to cele, które królują zwykle na szczycie listy noworocznych życzeń i postanowień. Wielu z nas myśli wówczas także o zmianach, a te warto zacząć od czegoś, co towarzyszy nam każdego dnia, np. od smartfona.

Nadejście nowego roku to czas, kiedy optymistycznie patrzymy w przyszłość. Snujemy bliższe i dalsze plany, czynimy postanowienia, zastanawiamy się, co moglibyśmy w nadchodzących miesiącach ulepszyć. Pragniemy zmian, postępu, powiewu nowości. A ponieważ nic nie kojarzy się z nimi bardziej niż produkty technologiczne, rozważając noworoczne zakupy, warto pomyśleć o wymianie smartfona. Taki zakup należy jednak solidnie przemyśleć, aby sprzęt sprostał naszym wymaganiom. Osoby przyzwyczajone do najwyższej jakości, a także twórcy internetowi wiedzą, że w przypadku takich urządzeń liczą się przede wszystkim niebanalny design, wysoka wydajność i świetne możliwości nagrywania. Dobra wiadomość dla wszystkich jest taka, że nowy model Zero 30 5G od marki Infinix łączy te cechy, stawiając na najnowocześniejsze technologie.

Smartfon Zero 30 5G marki Infinix (Fot. Materiały prasowe)

Złapać chwilę, czyli nowa jakość instagramowych stories

Świąteczno-noworoczny wyjazd, szampańska sylwestrowa zabawa, ale też nowe współprace z markami czy branżowe imprezy – okazji, które pragniemy nagrać i zamieścić w formie relacji czy rolek, nigdy nie brakuje. Każdy twórca internetowy wie jednak, że w przypadku wszystkiego, co zamieszcza na swoich kontach, liczy się jakość. Ta powinna być jak najlepsza. Osiągnąć najwyższy poziom pozwoli smartfon z odpowiednim aparatem, zdolnym poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Wyróżnikiem Zero 30 5G marki Infinix jest właśnie przednia kamera o rozdzielczości 50 Mpx z podwójną lampą błyskową (tak z lampą błyskową ze strony ekranu), która obsługuje nagrywanie wideo 4K przy płynności 60 klatek na sekundę. To sprawia, że możemy dzielić się najlepszymi momentami ze swojego życia w najwyższej jakości. Z kolei funkcja Engage Movie Filter umożliwia nagrywanie w kinowych proporcjach 2,35:1 oraz innych filmowych formatach. Dzięki temu stories i rolki zyskają zupełnie nową jakość. Główny aparat w smartfonie Infinix Zero 30 5G to konstrukcja o rozdzielczości 108 Mpx, co pozwala na uzyskanie trzykrotnego, bezstratnego przybliżenia. Udanym zdjęciom sprzyja również optyczna stabilizacja obrazu. 

Smartfon Zero 30 5G marki Infinix (Fot. Materiały prasowe)

Piękno i moc, czyli wyjątkowy design i niespotykana szybkość ładowania

Smartfon to przedmiot, który większości z nas towarzyszy niemal w każdym momencie dnia. A ponieważ nie jest żadną tajemnicą, że osoby otaczające się pięknymi rzeczami są szczęśliwsze, warto wybrać taki, który będzie wyróżniał się designem. W przypadku Infinix Zero 30 5G wygląd to jedna, choć nie jedyna z jego zalet. Model jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: zielonej (Rome Green) z przednim ekranem chronionym szkłem Corning® Gorilla® Glass oraz tyłem obudowy wykonanym ze sztucznej skóry, złotej (Golden Hour) oraz fioletowej (Fantasy Purple), których przód i tył również zostały wzmocnione szkłem Corning® Gorilla® Glass. Stylowo prezentuje się też zakrzywiony ekran AMOLED o częstotliwości odświeżania 144 Hz i przekątnej 6,78 cala.

Smartfon Zero 30 5G marki Infinix (Fot. Materiały prasowe)

Każdy, kto intensywnie korzysta ze smartfona, wie, że nie ma nic gorszego niż sytuacja, kiedy sprzęt rozładuje się wówczas, kiedy światło do nagrania rolki jest najlepsze lub gdy długi czas ładowania uniemożliwia kontynuację pracy. Na szczęście dziś istnieją technologie, które rozwiązują takie problemy. Infinix Zero 30 5G obsługuje szybkie ładowanie o mocy 68 W, które pozwala na naładowanie smartfona do 80 proc. w zaledwie pół godziny. Dzięki temu możemy być pewni, że sprzęt będzie zawsze gotowy do działania. Tym bardziej że system chłodzenia zmniejsza temperaturę urządzenie nawet o 7 stopni Celsjusza podczas długiej i wymagającej pracy. A dzięki IP53 – ochronie przed kurzem i zachlapaniem – możemy robić zdjęcia i nagrywać wideo nawet w najtrudniejszych warunkach. Aby w czasie pracy naprawdę niczego nam nie zabrakło, smartfon sprzedawany jest w zestawie z szybką ładowarką 68 W, kablem, przezroczystym etui oraz słuchawkami przewodowymi. Wszystko to sprawia, że z Infinix Zero 30 5G będziemy przygotowani na każdy projekt i wyzwanie, jakie przyniesie nadchodzący nowy rok.  Obecnie urządzenie jest dostępne w ceniie promocyjnej za 1799 zł.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij