Znaleziono 0 artykułów
14.03.2023

Najlepsze kolekcje Pre-Spring na platformie Breuninger

14.03.2023
Najlepsze kolekcje Pre-Spring na platformie Breuninger (Fot. Materiały prasowe)

Delikatne pastele i soczyste kolory, monochromatyczne zestawienia i wyraziste wzory, a do tego niepowtarzalne akcesoria i luksusowa biżuteria. Platforma Breuninger świętuje nadejście wiosny wyjątkową selekcją produktów z kolekcji Pre-Spring od największych światowych marek: Gucci, Chloé i Dolce & Gabbana.

Kolekcje Pre-Spring dają solidny przedsmak tego, co czeka nas w modzie wiosną. Dyskretny luksus towarzyszy w nich pełnym ekspresji i wyrazistym fasonom, mieszają się rozmaite konstrukcje i kolory, wzory i detale. Nowy sezon zapowiada się na erę różnorodności – inspirację mogą czerpać z niego zarówno minimalistki, jak i fanki eklektycznych zestawień.

Suknia Isabel Marant z kolekcji Pre-Spring na platformie Breuninger  (Fot. Materiały prasowe)

Platforma Breuninger, w której ofercie znajdziemy projekty najbardziej znanych marek luksusowych od Gucci po Dolce & Gabbanę, celebruje ten wyjątkowy okres w modzie specjalną selekcją produktów doskonale uosabiających ducha przedwiośnia. Są tu kolory i wzory, wyrafinowane konstrukcje, ale też fasony stworzone do tego, by stawiać w nich czoła wyzwaniom codzienności.

Selekcję podzielono na kilka najbardziej wyrazistych tendencji, m.in. „Blooming chic”, w której pierwsze skrzypce odgrywają malownicze kwiatowe wzory z kolekcji Zimmermann i Gucci czy „White & White” z białymi projektami z kolekcji Chloé i Balmain.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij