Znaleziono 0 artykułów
14.03.2024

Sesderma prezentuje potęgę nanotechnologii

14.03.2024
Linią dermokosmetyków Sederma Retisil (Fot. Materiały prasowe)

Specjaliści marki Sesderma podążają za trendem pro-aging, dbając o to, by dojrzałe kobiety mogły właściwie pielęgnować swoją skórę i jak najdłużej cieszyć się jej promiennym blaskiem. W nowej linii Retisil marka prezentuje szereg dermokosmetyków zapewniających regenerację naskórka, a także wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych.

Marka Sesderma prezentuje nową linię dermokosmetyków Retisil, rewolucjonizującą pielęgnację skóry dojrzałej. Innowacyjne połączenie cząsteczek HPR z krzemem organicznym zapewnia kompleksową ochronę i regenerację naskórka, nie wywołując podrażnień. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom, zgodnym z potrzebami dojrzałej skóry, zmarszczki ulegają wygładzeniu, a linie mimiczne stają się mniej wyraźne. Skóra zyskuje równomierny koloryt, a my możemy dłużej cieszyć się jej świetlistym blaskiem.

Linią dermokosmetyków Sederma Retisil (Fot. Materiały prasowe)

Siłą nowej linii dermokosmetyków marki Sesderma leży w wykorzystaniu krzemu organicznego oraz połączenia go z retinoidem, który nie przechodzi konwersji do kwasu retinowego – cząsteczki retinianu hydroksypinakolonu (HPR). Cząsteczki HPR, które bezpośrednio łączą się z receptorami w skórze, zwiększają intensywność i skuteczność pielęgnacji, jednocześnie nie wywołując podrażnień. Innowacyjny duet HPR i krzemu organicznego, w połączeniu z peptydami, wąkrotą azjatycką, niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz olejem z róży muszkatołowej i słodkich migdałów, przyczynia się do odnowy naskórka, zapewniając skórze gładkość, elastyczność i równomierny koloryt. W linii Sesderma Retisil  znalazły się Intensywne Serum pro-aging,  Krem przeciwstarzeniowy do twarzy, Krem kontur oczu oraz  Olejek przeciwzmarszczkowy.

Dermokosmetyki z linii Sesderma Retisil zadebiutowały 27 lutego podczas wydarzenia, które odbyło się na 46. piętrze warszawskiego wieżowca Skyfall. Nowa linia rewolucyjnych produktów jest już dostępna w wyspecjalizowanych aptekach oraz wybranych punktach stacjonarnych i sklepach e-commerce. 

Karolina Jaźwińska
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Sesderma prezentuje potęgę nanotechnologii
Proszę czekać..
Zamknij