Znaleziono 0 artykułów
16.03.2022

Naomi Campbell w komplecie Azzedine Alaïa w Opactwie Westministerskim

16.03.2022
Fot. Getty Images

Top modelka Naomi Campbell związana jest z domem mody Azzedine Alaïa od lat 90. – brała udział w pokazach, kampaniach i ważnych publicznych wystąpieniach nieżyjącego już projektanta. Po kilku dekadach, Naomi wciąż wybiera kreacje słynnego domu mody. Tym razem na szary, elegancki komplet zdecydowała się podczas oficjalnej wizyty w Opactwie Westministerskim.

W środę 15 marca, modelka pokazała się w kreacji Azzedine Alaïa na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów w Opactwie Westministerskim. Noami jako globalna ambasadorka organizacji charytatywnej Queen’s Commonweath Trust, pojawiła się tam obok pary książęcej, która pełniła obowiązki w imieniu królowej Elżbiety..

 

Naomi miała na sobie projekt nowego dyrektora kreatywnego – Pietera Muliera. Ołówkowa spódnica z falbaną, dwurzędowa marynarka i oversize’owy żakiet pochodzi z jesiennej kolekcji domu mody Azzedine Alaïa na rok 2022. Znaczącym akcentem jasnoszarej stylizacji, były jaskrawoczerwone skórzane rękawiczki, duże okulary przeciwsłoneczne oraz beret o takim samym wzorze. Dopełnieniem całego looku była torebka Le Papa i czarne lakierowane czółenka na obcasie Coeur, również z jesiennej kolekcji marki.

Od września 2021 roku 51-letnia supermodelka, konsekwentnie udziela się charytatywnie, wykorzystując swoją rozpoznawalność w szczytnym celu.

Weronika Kochel
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Naomi Campbell w komplecie Azzedine Alaïa w Opactwie Westministerskim
Proszę czekać..
Zamknij