Znaleziono 0 artykułów
08.06.2018

Nasze dziewczyny na Cash&Rocket Tour w Kalifornii

08.06.2018
Monika "Jac" Jagaciak i Karolina Gruszecka (Fot. Archiwum prywatne)

Od 7 do 10 czerwca Karla Gruszecka wraz z Moniką Jagaciak będą reprezentować Vogue Polska podczas Cash&Rocket Tour w Kalifornii. To dobroczynny rajd, w którym weźmie udział 80 wpływowych kobiet z całego świata. Łączy je jeden cel: wsparcie trzech fantastycznych organizacji non-profit.

Celem Karli i Moniki jest zebranie minimum 10 000 dolarów, które zostaną przekazane trzem organizacjom non-profit:

Sumbandila

Celem organizacji Sumbandila jest odmiana życia dzieci o wyjątkowych zdolnościach mieszkających w warunkach skrajnej nędzy. Poprzez stypendia edukacyjne i programy mentorskie Sumbandila ma na celu wykształcenie młodych przedsiębiorców i liderów, którzy pewnego dnia przyczynią się do rozwoju lokalnych społeczności i Afryki w ogóle. Aktualnie Sumbandila wspiera swoimi działaniami najbiedniejsze rejony Afryki Południowej.

Więcej TU.

Shine on Sierra Leone

Shine on Sierra Leone oferuje programy oparte na zrównoważonej opiece zdrowotnej, edukacji, mikrofinansowaniu i rozwoju, których celem jest budowa silnego i niezależnego Sierra Leone. Program nauczania Shine On, wspierający prawie 500 uczniów, wykracza poza granice treści wskazane w programie edukacji, zapewniając tym samym najwyższy poziom rozwoju wewnętrznego, dzięki czemu młodzi absolwenci będą mieć szansę wprowadzić prawdziwie znaczące zmiany wewnątrz społeczności, do których należą.

Więcej TU.

Monika "Jac" Jagaciak i Karolina Gruszecka (Fot. Archiwum prywatne)

 

The Art of Elysium

The Art Of Elysium wierzy w wykorzystywanie sztuki jako katalizatora zmian społecznych. Programy proponowane przez organizację obejmują między innymi projektowanie mody, sztuka, muzyka, teatr oraz programy dotyczące poprawy poczucia własnej godności w oparciu o sztukę. Skierowane są do młodych osób przebywających w szpitalach i w ośrodkach specjalnej opieki, schronisk dla bezdomnych, domów spokojnej starości oraz hospicjów. Dzięki tym programom, wybijający się artyści, mają szansę zaangażowania się w działania, których celem jest dzielenie się kreatywnością z potrzebującymi. The Art of Elysium wspiera i docenia artystów-wolontariuszy, udostępniając platformy do prezentacji swojej sztuki wewnątrz społeczności, do której należą.

Więcej TU.

Możesz pomóc naszej drużynie w zebraniu funduszy. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Cash&Rocket Tour i zdecydujesz, jaką kwotę chcesz nam przekazać. Wspólnie możemy zmienić świat.

Marta Wroniszewska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Nasze dziewczyny na Cash&Rocket Tour w Kalifornii
Proszę czekać..
Zamknij