Znaleziono 0 artykułów
20.07.2022

Margaret i Ania Leon na koncercie New Balance i Modivo

20.07.2022
Fot. Fot. Materiały prasowe

Marki New Balance i MODIVO otworzyły sezon wakacyjny w wielkim stylu. Na warszawskim Powiślu zorganizowano sekretny koncert dla klientów, influencerów i mediów. Imprezę uświetniły występy Ani Leon i Margaret.

Koncert-niespodzianka New Balance i Modivo odbył się na warszawskiej barce WIR. „Szary jest legendarny” – coroczne święto marki New Balance – oddaje hołd kultowemu modelowi sneakersów – szarych 574. Popielata barwa symbolizuje niezależność umysłu i subtelną siłę. To również metaforyczne zawieszenie między dniem a nocą i wprowadzenie równowagi między tym co kobiece, a tym co męskie.

Fot. Materiały prasowe

Letni czas ma również przypominać o wolności ducha i autonomiczności, czyli o wartościach tak bliskich polskiemu multibrandowi MODIVO. Motto barki brzmi: „Wyrażaj siebie”. W końcu modę tworzą ludzie.

Wieczór otworzył koncert Ani Leon, młodej debiutantki, świeżo upieczonej podopiecznej wytwórni muzycznej Kayax. Wokalistka z powodzeniem łączyć pop z elektroniką. Inspiracje czerpie od najlepszych: Banks, Billie Eilish, Lorde, czy Sevdalizy. Sławę zyskała dzięki coverowi piosenki Zalewskiego, „Miłość Miłość”.

Fot. Materiały prasowe

Gwiazdą wieczoru była zaś Margaret, jedna z największych polskich ikon popu. Za swoje dokonania muzyczne odebrała dziesiątki nagród, współpracowała z topowymi producentami z całego świata. Podczas koncertu na barce WIR piosenkarka wykonała największe hity, wśród nich „Przebiśniegi”, „Cool Me Down”, czy „Start a Fire”.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Margaret i Ania Leon na koncercie New Balance i Modivo
Proszę czekać..
Zamknij