Znaleziono 0 artykułów
07.04.2022

Podróż w przeszłość z Lilou

07.04.2022
Fot. Materiały prasowe

Specjalnością Lilou są unikatowe kompozycje. Tym razem polska marka wprowadza odrobinę nostalgii, łącząc wyjątkowe kolczyki, stworzone przez Magdalenę Mousson-Lestang, ze zdjęciami kobiet z dawnych lat.

Co łączy zdobywczynie Oscarów, Halle Berry i Sandrę Bullock, Evę Longorię, Alicię Keys i Christinę Aguilerę? Gwiazdy są fankami polskiej marki założonej przez Magdalenę Mousson-Lestang, prywatnie żonę i matkę trójki dzieci, kierującą się w życiu dewizą „Sky is the limit”.

Fot. Materiały prasowe

Ideą Lilou jest tworzenie biżuterii, za którą stoi niepowtarzalna historia. Znana ze spersonalizowanych talizmanów marka, tym razem podkreśla osobisty charakter produktów, łącząc autorskie kolczyki ze starymi, czarno-białymi zdjęciami kobiet. Opierający się na sztuce kolażu projekt, pozwala poznać kobiety z przeszłości. To dowód na to, że styl łączy pokolenia. Pełne gracji i wdzięku fotografie przenoszą na chwilę do innego świata i pozwalają na podróże w czasie tak, jak biżuteria Lilou, która umożliwia kolekcjonowanie pięknych wspomnień. W kolażach wykorzystano kolczyki ażurowe z lilią, z perłami, Celebrate, Etno, Ginko, Lune, Pawie oraz Wach.

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)

 

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij