Znaleziono 0 artykułów
01.06.2024
Artykuł partnerski

Prime Time Mom & Kids: Lenovo celebruje Dzień Matki i Dzień Dziecka wyjątkowym wydarzeniem

01.06.2024
(Fot. Getty Images)

Marka Lenovo świętowała Dzień Mamy i Dzień Dziecka w najlepszym stylu, podczas spotkania Prime Time Mom & Kids, którego była głównym partnerem. 

Pełen radości i pozytywnych emocji piknik odbył się 25 maja w ogrodzie pałacyku La Millou w Warszawie, a głównym partnerem wydarzenia była marka Lenovo. Sprawdzamy, co działo się podczas tego rodzinnego spotkania.

Lenovo celebruje Dzień Matki i Dzień Dziecka wyjątkowym wydarzeniem (Fot. Materiały prasowe)

Lenovo to urządzenia dla całej rodziny

Zabawa z dzieckiem to wielka radość. Szczególnie, jeśli uda się ją połączyć z nauką, z pomocą technologii. Marka Lenovo – globalny lider technologiczny – ma w swojej ofercie szerokie portfolio urządzeń idealnych dla każdego członka rodziny. Świetnie sprawdzą się one zarówno w pracy, jak i w rozrywce oraz podczas nauki. Właśnie takie produkty mieli okazję poznać uczestnicy spotkania Prime Time Mom & Kids.

Prime Time Mom & Kids (Fot. Materiały prasowe)

Podczas zorganizowanego z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka spotkania zostały zaprezentowane laptopy gamingowe z serii LOQ oraz Legion, a także przeznaczone do kreatywnej pracy laptopy z serii Yoga. Fani mobilnego grania mogli natomiast przetestować możliwości przenośnej konsoli Lenovo Legion Go. Podczas wydarzenia marka zaprezentowała też tablety, które odpowiadają na potrzeby najmłodszych użytkowników technologii – Lenovo Tab P12 oraz Lenovo Tab M11. Te uwielbiane przez dzieci urządzenia, używane w mądry sposób, mogą służyć edukacji poprzez zabawę. Najmłodsi przy pomocy gier dużo chętniej poznają litery, uczą się liczyć czy stawiają pierwsze kroki w nauce języków obcych. Warto więc rozważyć zakup tabletów, szczególnie teraz, kiedy marka Lenovo oferuje wyjątkową promocję – przy zakupie wybranych tabletów marki Lenovo użytkownicy mogą w prezencie otrzymać edukacyjną grę „Lekti Monster – Nauka Czytania”. Pomaga ona dzieciom poznawać litery i doskonalić opanowane już umiejętności czytania, budowania pierwszych wyrazów i zdań. Pierwsza edycja promocji trwa do końca czerwca 2024, a już wkrótce rusza druga edycja projektu. Tym bardziej warto zapoznać się z ofertą tabletów marki Lenovo.

Marka Lenovo Dzień Mamy i Dzień Dziecka świętowała podczas spotkania Prime Time Mom & Kids (Fot. Materiały prasowe)

Wyjątkowe atrakcje i nowości Lenovo na Prime Time Mom & Kids

Najlepszy Dzień Mamy i Dzień Dziecka to chwile spędzone wspólnie, w rodzinnej atmosferze. Jeśli dodać do tego moc atrakcji i pokazów, świętowanie bliskie jest ideałowi. Tak było podczas Prime Time Mom & Kids.

Goście wydarzenia w ogrodach La Millou mogli w specjalnej strefie poznać najlepsze sprzęty Lenovo.

Marka przygotowała atrakcję, która natychmiast wywołała uśmiechy na twarzach najmłodszych, i nie tylko, gości. Dmuchana kula igloo stała się hitem zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, podobnie jak strefa relaksu. Goście wydarzenia mogli w niej nie tylko odpocząć, lecz także poznać możliwości urządzeń marki.

Podczas wydarzenia zostały zaprezentowane nowe produkty marki Lenovo (Fot. Materiały prasowe)

Atrakcji podczas Prime Time Mom & Kids było jeszcze więcej. W trakcie wydarzenia marka Lenovo zaprezentowała również wyjątkowy projekt, zrealizowany wspólnie z marką La Millou. W ramach tej współpracy powstała kolekcja akcesoriów w najmodniejszym w tym sezonie kolorze – soczyście brzoskwiniowym peach fuzz. Kolekcja wyróżnia się oryginalnym printem Lenovo. W jej skład wchodzą modele, które zachwycą mamy i dzieci – wśród nich wielofunkcyjna torba oraz etui na tablet. Wyjątkowymi projektami są powstałe w ramach współpracy brandów poduszki Kury Babci Dany, czyli nowa wersja najbardziej charakterystycznego produktu La Millou.

Nowości Lenovo na Prime Time Mom & Kids (Fot. Materiały prasowe)

Głównym partnerem wydarzenia była marka Lenovo. W spotkanie zaangażowały się również marki: La Millou, Momi, Muuvo, Fiat PGD Warszawa, Berlinki, Mileo Baby oraz Hurom.

Natalia Jeziorek
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Prime Time Mom & Kids: Lenovo celebruje Dzień Matki i Dzień Dziecka wyjątkowym wydarzeniem
Proszę czekać..
Zamknij