Znaleziono 0 artykułów
09.06.2023

Nowe ulubione szorty Hailey Bieber? Bokserki jej męża, Justina

09.06.2023
Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

Hailey Bieber jest fanką łączenia stylu vintage ze streetwearem. Tym razem zdecydowała się na zestaw ubrań, inspirowany latami 90., z elementem jak gdyby pożyczonym z szafy męża Justina, białymi bokserkami.

Hailey Bieber ma własny, charakterystyczny styl, który bywa inspiracją dla kobiet. A przy tym nie boi się eksperymentować z modą, nosząc zestawy ubrań, które są połączeniem kilku różnych stylów. Na co dzień wybiera zazwyczaj proste casualowe elementy – jej garderoba składa się z wielu białych T-shirtów, skórzanych kurtek i klasycznych dżinsów – które w doskonały sposób zestawia z bardziej zaskakującymi dodatkami, takimi jak buty czy torby w różnych odcieniach.

Tym razem zdecydowała się na klasyczną stylizację, ale wyglądającą na pożyczoną z szafy męża Justina.

Na Instagramie, wśród swoich stories, opublikowała zdjęcie, na którym ma na sobie T-shirt w pastelowe paski z niebieską lamówką, od ERL, nawiązujący do stylu mody z lat 90., kremową kurtkę z działu odzieży męskiej Dickies oraz klasyczne, czarno-białe Vansy Knu Skool. Wzrok przykuwają na tej fotografii klasyczne białe bokserki. To połączenie streetwearu ze stylem vintage ma nieco nostalgiczny charakter.

Nowe ulubione szorty Hailey Bieber? Bokserki jej męża, Justina (Fot. Instagram @haileybieber)

Bawełniane, obcisłe, krótkie szorty zyskały popularność w 2022 roku. W takich bokserkach mogliśmy zobaczyć Bellę Hadid, która połączyła je z motocyklową kurtką Opening Ceremony i butami Ugg na platformie, Kylie Jenner – w szortach noszonych z rajstopami podczas tygodnia mody w Paryżu czy Emily Ratajkowski, która na przejażdżkę motocyklem z Marcelo Gaią założyła zestaw od Mirror Palais – obcisłą koszulkę z flagą Brazylii i ultrakrótkie białe spodenki.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij