Znaleziono 0 artykułów
18.08.2021

Anne Hathaway i Jared Leto na planie nowego serialu

18.08.2021
Anne Hathaway i Jared Leto na planie "WeCrashed" (Fot. Getty Images)

Słoneczna plaża w Nowym Jorku, drinki z palemką, a w tle chylące się ku upadkowi imperium o wartości 47 miliardów dolarów. W sieci pojawił się zwiastun serialu platformy Apple TV+. „WeCrashed” przybliży historię wzlotu i upadku startupu WeWork. W rolach głównych Anne Hathaway i Jared Leto.

Wysoka szatynka w słomkowym kapeluszu i lnianej tunice oraz brunet w moherowym sweterku i alabastrowych dżinsach wypoczywający w cieniu bambusowego zadaszenia na Atlantic Beach w Nowym Jorku. Tak najprawdopodobniej wyglądali Adam i Rebekah Neumannowie, założyciele jednego z najcenniejszych startupów na świecie, gdy warta 47 miliardów dolarów firma zaczynała upadać.

Anne Hathaway i Jared Leto na planie "WeCrashed" (Fot. Getty Images)

O nietuzinkowych postaciach biznesu opowie limitowany serial „WeCrashed” powstający na zamówienie platformy Apple TV+. Ośmioodcinkowa seria przybliży drogę na szczyt założycieli WeWork, zajmującego się aranżacją nowoczesnych przestrzeni do pracy, a także historię ich nieuchronnego bankructwa. W sprawców całego zamieszania wcielają się Anne Hathaway („Diabeł ubiera się u Prady”, „Nędznicy”) i Jared Leto („Dom Gucci”, „Requiem dla snu”). Do tej chwili potwierdzono, że na ekranie zobaczymy też laureatkę Złotego Globu Americę Ferrerę („Brzydula Betty”).

Scenariusz oparty na podcaście Wondery napisali Lee Eisenberg („Grzeczni chłopcy”) i Drew Crevello, którzy odpowiadają także za reżyserię.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij