Znaleziono 0 artykułów
11.10.2022
Artykuł sponsorowany

Technologia, która poprawia jakość życia

11.10.2022
Fot. Materiały prasowe

Żyjemy coraz szybciej. Jak efektywnie zarządzać czasem, znaleźć chwilę na rozrywkę, a do tego zachować dobre samopoczucie? Z nowym Galaxy Watch5 i pozostałymi urządzeniami ekosystemu Galaxy staje się to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Niewielki rozmiar, ogromne możliwości. Nowy Galaxy Watch5 w wielu sytuacjach z powodzeniem zastępuje smartfon. Kiedy nie chcemy zabierać telefonu ze sobą, a mamy dostęp do sieci wi-fi, wystarczy włączyć odpowiednią funkcję i odbierać połączenia za pośrednictwem smartwatcha. Galaxy Watch5 pozwala także na odpisywanie na wiadomości, również poprzez dyktowanie ich treści – to rozwiązanie z pewnością docenią kierowcy.

Fot. Materiały prasowe

Galaxy Watch5 zadba nie tylko o naszą wygodę, lecz także o dobre samopoczucie. Zegarki ułatwiają nam kształtowanie dobrych nawyków, a także pomagają w dbaniu o siebie dzięki monitorowaniu najważniejszych parametrów i udzielaniu intuicyjnych wskazówek. Wielu z nas po stresującym dniu zmaga się z problemami ze snem. Aby je rozwiązać, kluczowe jest zrozumienie schematów naszego snu. Galaxy Watch5 posiada funkcję monitorowania snu – wystarczy kilka nocy, aby zegarek „nauczył się” tego, jak śpimy. Ale to nie wszystko, bo smartwatch posiada też funkcję inteligentnego budzika – może połączyć się z telefonem i wybudzać nas w odpowiednim momencie. A w połączeniu z aplikacją SmartThings zadba o takie czynności, jak włączanie czy wyłączanie światła, muzyki lub telewizora, a także podnoszenie czy opuszczanie rolet o wybranej przez nas godzinie. Dzięki temu możemy poczuć się niczym w prawdziwym domu przyszłości.

Galaxy Watch5 może też stać się naszym prywatnym trenerem. Dzięki wbudowanym planom treningowym przypomni o ćwiczeniach i udzieli instrukcji, jak je efektywnie wykonywać. Zegarek posiada też funkcje analizy składu ciała i ciśnieniomierz, dzięki którym jeszcze lepiej zadbamy o zdrowie. A możliwość uruchomienia migawki aparatu w smartfonie zegarkiem pozwoli zrobić selfie z siłowni bez konieczności przerywania treningu. Oczywiście, w stylowym stroju, do którego możemy dostosować wygląd tarczy smartwatcha. W tym celu wystarczy uruchomić funkcjonalność Moja Tarcza.

Fot. Materiały prasowe

Usłyszeć więcej

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez słuchawek bezprzewodowych. Czy to w podróży, czy podczas porannego joggingu – takie słuchawki ułatwiają nam życie. Teraz możemy cieszyć się jeszcze lepszą jakością dźwięku i wygodą użytkowania dzięki nowym Galaxy Buds2 Pro. W połączeniu z telefonami Galaxy słuchawki oferują aż 24-bitową jakość dźwięku. Posiadanie innych urządzeń z rodziny Samsung ma też inne zalety – w połączeniu z nimi słuchawki mają możliwość przełączania pomiędzy urządzeniami. Kiedy oglądanie filmu na tablecie lub telewizorze przerwie nam przychodzące połączenie, nie musimy wyłączać słuchawek i zatrzymywać filmu, bo zrobią to same, a po zakończeniu rozmowy wrócą do odtwarzanego materiału. Dodatkowo, jeśli jesteśmy posiadaczami Galaxy Watch5, możemy za jego pośrednictwem sterować słuchawkami – wybierać utwory, których chcemy posłuchać czy zmieniać ustawienia.

Fot. Materiały prasowe

Wielu użytkowników słuchawek bezprzewodowych ceni sobie funkcję redukcji szumów. Istotnie, w pełnym przeróżnych, nie zawsze przyjemnych dźwięków świecie, jest to zbawienne. Ale czasem zdarza się, że nagle przy włączonej funkcji wyciszenia zaczynamy z kimś rozmawiać. Wówczas należałoby wyłączyć wyciszenie lub wyciągnąć słuchawki z uszu. Tymczasem nowe Galaxy Buds2 Pro same przełączają się w tryb nasłuchu dźwięku otoczenia i dzięki mikrofonom przekazują dźwięk z zewnątrz. A po zakończeniu rozmowy wracają do słuchania muzyki i aktywnej redukcji szumów. Galaxy Buds2 Pro zadbają też o nasz komfort i zdrowie – ergonomiczny kształt i zaskakująca lekkość gwarantują wygodę użytkowania, a wbudowany żyroskop zwróci nam uwagę, jeśli garbimy się nad telefonem. Niewielki rozmiar słuchawek bezprzewodowych jest ich wielką zaletą, ale może też sprawić, że łatwo je zgubić. Galaxy Buds2 Pro rozwiązują i ten problem. Aplikacja Smarthings Find namierza położenie słuchawek, dzięki czemu łatwo je znaleźć w domu lub jeżeli zgubimy je na mieście.

Nowa gama foldów

Aby w pełni korzystać z możliwości smartwatcha Galaxy oraz słuchawek bezprzewodowych, warto zaopatrzyć się w smartfon z rodziny Galaxy, najlepiej jeden z najnowszych modeli fold, które zmieniają sposób, w jaki korzystamy z telefonów. Galaxy Z Flip4 oraz Galaxy Z Fold4 dzięki oryginalnej, składanej konstrukcji i udoskonalonym funkcjom dostarczają użytkownikom nowych sposobów interakcji z urządzeniem. Już na pierwszy rzut oka uwagę zwraca niepowtarzalny design smartfonów. Ale to nie wszystko, bo równie ciekawe rzeczy kryją się w ich wnętrzach.

Fot. Materiały prasowe

Galaxy Z Flip4 to kompaktowy fold wzbogacony o pojemniejszą i wydajniejszą, bardziej wytrzymałą baterię, a także udoskonalony aparat wyposażony w matrycę czulszą na światło o 65 proc. i najnowszy procesor Snapdragon® 8+ Gen 1. Możliwości aparatu zachwycą z pewnością niejednego fana fotografii. Zoptymalizowany tryb Flex zapewnia użytkownikom swobodę fotografowania, pozwalając, m.in. na nagranie wideo bez konieczności użycia rąk czy uchwycenie selfie pod nieoczywistym kątem.

Z kolei Galaxy Z Fold4 został zaprojektowany z myślą o najwyższej funkcjonalności i wielozadaniowości, niezależnie od tego, czy oddajemy się pracy, czy rozrywce. Wystarczy wspomnieć, że to pierwszy smartfon z dostępnym systemem Android 12L — specjalną wersją systemu stworzoną do obsługi dużych i składanych wyświetlaczy. W połączeniu z doskonałej jakości ekranem, zaawansowanym zestawem aparatów i wydajnym procesorem Snapdragon® 8+ Gen 1 – Galaxy Z Fold4 to prawdziwy mistrz multitaskingu. Dodatkowy atut: współpracuje też z rysikiem (rysik do nabycia osobno).

Fot. Materiały prasowe

Galaxy Z Flip4 oraz Galaxy Z Fold4 zachwycają designem. Zarówno Galaxy Z Flip4, jak i Z Fold4 mogą pochwalić się wodoodpornością klasy IPX8. Oznacza to, że przypadkowy kontakt z wodą nie jest im straszny. Obydwa urządzenia zyskały również wzmocnioną konstrukcję zawiasów oraz zabezpieczenie wyświetlacza i tylnej ściany szkłem Corning® Gorilla® Glass Victus®+, co czyni je najbardziej odpornymi na uszkodzenia foldami Galaxy.

Najnowsze foldy można uzupełnić dodatkowo o limitowane akcesoria, takie jak kolekcja etui i akcesoriów do personalizacj stworzona we współpracy z PROSTO. Otrzymujemy także gratisowe roczne ubezpieczenie Samsung Care+, które obejmuje pokrycie kosztów przypadkowych uszkodzeń, w tym naprawy wyświetlacza. 

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij