Znaleziono 0 artykułów
09.02.2024

Utrzymanie porządku to teraz czysta przyjemność

09.02.2024
Fot. Materiały prasowe

Dyson prezentuje nowy model bezprzewodowego odkurzacza, dzięki któremu utrzymanie porządku to teraz czysta przyjemność. Dyson V15s Detect Submarine, wyposażony w innowacyjną technologię aktywnego mycia podłóg twardych, sprawia, że dodatkowe urządzenia przestają być potrzebne – potężna moc ssania, funkcja podświetlania kurzu, szczotka zapobiegająca plątaniu się włosów oraz czyszczenie podłóg twardych na mokro to sposób na dokładne i bezstresowe porządki.

Dla wielu z nas utrzymanie porządku to raczej obowiązek niż sposób na relaks. Nic w tym dziwnego – sporo dostępnych na rynkuodkurzaczy, zamiast ułatwiać sprzątanie, przysparza dodatkowych problemów. Nieintuicyjna obsługa, trudna konserwacja i niewystarczająca skuteczność – to tylko niektóre z licznych powodów do frustracji.

W obliczu wspomnianych trudności firma Dyson opracowała nowy model bezprzewodowego odkurzacza z funkcją aktywnego mycia podłóg twardych. To kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie, w dodatku proste w obsłudze i łatwe w manewrowaniu, nawet podczas odkurzania najmniejszych zakamarków. Model Dyson V15s Detect Submarine usuwa kurz, plamy i rozlane płyny, a funkcja 4 w 1 zapewnia mycie, podświetlanie zabrudzeń i dokładne odkurzanie – bez plątania włosów.

Fot. Materiały prasowe

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Dyson V15s Detect Submarine skutecznie czyści każdą powierzchnię

Choć na rynku dostępnych jest wiele modeli odkurzaczy z funkcją mycia podłóg, w praktyce większość z nich okazuje się mało wydajna i nieefektywna, a do tego zostawia na podłodze nadmiar wody. Aby stawić czoła tym wyzwaniom, firma Dyson zaprojektowała precyzyjną elektroszczotkę z wałkiem do czyszczenia podłóg na mokro, która zużywa dokładnie tyle wody, ile trzeba, a przy tym nie zalewa podłogi. Dzięki systemowi ośmiu punktów rozprowadzania cała powierzchnia wykonanego z mikrofibry wałka jest odpowiednio nawilżona. Oprócz tego urządzenie ma dwa osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę, które można łatwo napełniać lub opróżniać. 

Teraz można pozbyć się wszelkich zabrudzeń za pomocą jednego urządzenia. Dyson V15s Detect Submarine usuwa uporczywe plamy, płyny, okruszki. Dzięki czterem wszechstronnym elektroszczotkom można przywrócić blask wnętrza niezaleznie od powierzchni – Submarine aktywnie myje i odkurza podłogi, Fluffy Optic podświetla kurz na podłogach twardych, Digital Motorbar odkurza dywany oraz zbiera sierść i włosy bez plątania, a minielektroszczotka odkurza kanapy i materace. 

Co więcej, urządzenie ma inteligentny czujnik pomiaru zanieczyszczeń Piezo Sensor, który na ekranie LCD wyświetla informacje o tym, czy odkurzanie było wystarczająco dokładne. Nie trzeba też martwić się o częste ładowanie, bo urządzenie może pracować bez przerwy do 120 minut. Jeśli cierpisz na alergię spowodowaną kurzem, możesz odetchnąć spokojnie – dzięki technologii cyklonów oraz szczelnej filtracji Dyson V15s Detect Submarine zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń z powrotem do pomieszczenia.

Karolina Jaźwińska
Proszę czekać..
Zamknij