Znaleziono 0 artykułów
09.01.2024

Skandynawski design i materiały nowej generacji w odzieży sportowej Casall

09.01.2024
Odzież sportowa dla kobiet skandynawskiej marki Casall (Fot. Materiały prasowe)

Casall blisko od 40 lat tworzy odzież sportową dla kobiet. Ubrania szwedzkiej marki są nie tylko wygodne, ale i bardzo stylowe. W ofercie brandu znajdziemy podkreślające figurę legginsy, dopasowane biustonosze, treningowe topy, komplety dresowe, a także akcesoria do ćwiczeń.

Historia marki Casall sięga 1984 roku, gdy garstka ambitnych ludzi postanowiła otworzyć sieć centrów fintess dla kobiet. Twórcy szwedzkiej firmy szybko zrozumieli, że miłośniczki sportu chcą atrakcyjnie wyglądać podczas treningów. Tak powstała lina odzieży do ćwiczeń wykonana z innowacyjnych tkanin.

Zgodnie z filozofią firmy, bielizna i odzież produkowane są wyłącznie z materiałów nowej generacji. Idealnie dopasowują się one do sylwetki, modelują ciało i mają właściwości kompresyjne. Sculptify® to bardzo elastyczna tkanina, która szybko schnie i przylega do ciała jak druga skóra. Hold-on-Tight® świetnie sprawdzi się podczas biegania, lub uprawiania sportów wymagających odzieży o dużej kompresji. A wykonany ciasnym ściegiem Tonning Touch® precyzyjnie modeluje sylwetkę.

Casall wie, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego biustonosza do ćwiczeń. W zależności od treningu poszukujemy modeli, które odpowiednio trzymają, dopasowują się do anatomicznego kształtu, są wygodne i nie uwierają. Marka postanowiła więc podzielić bieliznę na trzy kategorie.

Odzież sportowa dla kobiet skandynawskiej marki Casall (Fot. Materiały prasowe)

„High support” to perfekcyjnie dopasowane biustonosze przeznaczone do intensywnych treningów. Solidne wsparcie połączono z miękkim materiałem, aby zadbać o komfort użytkowania. „Medium support” sprawdzą się dla kobiet preferujących umiarkowany wysiłek, a bielizna „low support” dedykowana jest miłośniczkom jogi, spacerów oraz codziennej wygody.

Każdy z projektów marki to zakup na lata. Testy potwierdzają, że bielizna i ubrania Casall nawet po 200 praniach nie tracą na jakości.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Skandynawski design i materiały nowej generacji w odzieży sportowej Casall
Proszę czekać..
Zamknij