Znaleziono 0 artykułów
08.09.2023

Oscar Isaac w zestawie ze spódnicą

08.09.2023
Oscar Isaac w granatowym zestawie z plisowaną spódnicą (Fot. Getty Images)

Oscar Isaac wciąż potwierdza, że moda nie ma płci. Aktor znany jest z przyciągających uwagę stylizacji. Na galę rozdania nagród w Nowym Jorku założył granatowy zestaw z plisowaną spódnicą. Całość przypominała szkolny mundurek.

Widzieliśmy już Oscara Isaaca w kolorowych, hawajskich koszulach i zestawach od Thoma Brownea. Wrażenie robiła też jego stylizacja na MET Gali 2022, gdy czarno-biały komplet od Browne’a połączył z biżuterią Cartier. Zamiłowanie do spódnic aktor dzieli ze swoim stylistą, Michaelem Fisherem. Teraz, wybierając strój na galę w Nowym Jorku, Isaac kolejny raz porzucił tradycyjne spodnie garniturowe na rzecz plisowanej spódnicy.

Oscar Isaac w stylizacji ze spódnicą

44-letni aktor wystąpił na czerwonym dywanie podczas gali rozdania nagród Soho House Awards w zestawie, przypominającym strój z elitarnego liceum. Góra prezentowała się bardzo klasycznie: biała koszula, granatowa marynarka, granatowy krawat; a do tego ulubiona przez aktora plisowana spódnica w pasującym do całości kolorze. Charakterystyczne dla marki Thom Browne skarpetki z czterema paskami połączone zostały w tej stylizacji z klasycznymi czarnymi butami. Spod mankietu koszuli widać było zegarek. Na czerwonym dywanie aktor pojawił się z żoną, duńską reżyserką Elvirą Lind, u której zagrał w filmie „Listy do więzienia” z 2020 roku.

Oscar Isaac z żoną Elvirą Lind (Fot. Getty Images)

Oscar Isaac i Jessica Chastain: Przerwa od współpracy

Nowojorska gala odbyła się miesiąc po opublikowaniu przez „Vanity Fair” wywiadu z Jessicą Chastain, która opowiedziała o łączącej ich niemal dwudziestoletniej znajomości. Ta przyjaźń, jak mówiła aktorka, zmieniła się na zawsze, odkąd zagrali małżeństwo w „Scenach z życia małżeńskiego” w 2021 roku. – W tym serialu bardzo często mówiliśmy do siebie nawzajem „kocham cię” i „nienawidzę cię” – mówiła. Aktorka zdradziła, że od czasu tej pracy nad produkcją HBO oboje potrzebują odrobiny oddechu od siebie.

Maja Kierul
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Oscar Isaac w zestawie ze spódnicą
Proszę czekać..
Zamknij