Znaleziono 0 artykułów
25.03.2022

Inspirujące stylizacje Oscara Isaaca

25.03.2022
Fot. Getty Images

Oscar Isaac zamiast w zwyczajnym garniturze pokazuje się w spódnicach. Dzięki styliście, Michalowi Fisherowi, aktor przełamuje konwencję na czerwonym dywanie.

Oscar Isaac po raz kolejny został ulubieńcem internetu. Zamiast zwyczajnego garnituru aktor założył szarą, plisowaną spódnicę od Thoma Browne’a, w której pojawił się na czerwonym dywanie podczas pokazu serialu „Moon Knight” wLondynie. Aktor zdecydował się na total look od TM: marynarkę, koszulę typu oxford i charakterystyczne dla marki czarne skarpetki z czterema paskami, oraz skórzane buty typu brogue.

Fot. Getty Images

To nie jest pierwszy flirt Isaaca z przewiewnymi spódnicami. W zeszłym tygodniu, podczas konferencji prasowej w Berlinie, założył inną plisowaną spódnicę nowojorskiej marki Commission, do której dobrał skórzaną kurtkę i T-shirt z grafiką. – Oscar od dawna jest fanem spódnic, które chciałby nosić na spotkania z mediami i na imprezy – mówi stylista Isaaca, Michael Fisher. – Który projektant byłby lepszy niż Thom Browne na londyńską premierę?

Isaac wkroczył na inny poziom stylu, choć ten zawsze był doskonały. Niezależnie od tego, czy aktor nosi garnitur, czy spódnicę, zawsze dodaje do strojów odpowiednią dozę gustownego ryzyka. Na co dzień zakłada luźne koszule z nadrukami, w tym tę od Prady, którą miał na sobie na 78. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji we wrześniu, a także jaskrawożółtą koszulę Valentino na prezentacji „Moon Knight”. Ostatnio stylista Isaaca zamieścił na Instagramie jego zdjęcie – ubranego w koszulę typu henley marki Karl Lagerfeld Paris, bordowe loafersy, intensywnie czerwone skarpetki i spodnie w kolorze śliwki – wszystko w głębokich odcieniach.

Fot. Getty Images

Jeśli chodzi o spódnicę Isaaca, aktor jest na czasie. W 2021 roku Lyst podał, że mężczyźni częściej niż kiedykolwiek kupowali spódnice. Plisowane spódnice Thoma Browne’a znalazły się w pierwszej dziesiątce najbardziej pożądanych produktów w drugim kwartale 2021 roku. Inni projektanci poszli w jego ślady – Chopova Lowena i Louis Vuitton wprowadzili ich męskie wersje. Jeśli chodzi o Isaaca, mamy nadzieję, że to nie ostatni raz, gdy oglądamy jego nogi.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Liana Satenstein
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Inspirujące stylizacje Oscara Isaaca
Proszę czekać..
Zamknij