Znaleziono 0 artykułów
28.03.2022

Oscary 2022: Timothée Chalamet w stylizacji godnej statuetki

28.03.2022
Timothée Chalamet (Fot. Getty Images)

Odważna, zmysłowa, seksowna – to te przymiotniki mogliście usłyszeć w najnowszym odcinku podcastu „(Un)dressed”, poświęconym modzie męskiej na wybiegach i ulicach światowych stolic mody. Tak też garderoba gwiazdorów Hollywood mogła się prezentować na oscarowym czerwonym dywanie. Honor panów uratował Timothée Chalamet.

Od kilku sezonów mężczyźni coraz śmielej i chętniej eksperymentują z ekstrawagancją. Nieskrępowani konwenansami, eksplorują tajniki mody płynnej płciowo, bawią się kolorami, fasonami oraz fakturami. I wiedzą, że widniejący na zaproszeniach dopisek „black tie” nie ogranicza ich do wyboru nudnawego smokingu. W tej barwnej zabawie czarnym punktem pozostaje jednak wytworna gala Oscarów. Ale nie dla Timothéego Chalameta.
 
(Fot. Getty Images)

Gdy w 2018 roku gwiazdor został nominowany do statuetki dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w „Tamtych dniach, tamtych nocach”, na czerwonym dywanie pojawił się w śmietankowym komplecie Berlutiego. Rok 2020 należał do jedwabistego total looku Prady, który złośliwi porównywali do kombinezonu mechanika samochodowego. Jak jednak pokazuje 94. ceremonia w Dolby Theatre, to był jedynie wstęp. Tym razem reprezentujący „Diunę” i „Nie patrz w górę” Chalamet postawił na Louis Vuitton, biorąc sobie do serca przybierający na sile trend naked dressingu.

Na jego stylizację składały się dopasowane spodnie oraz klasyczna marynarka przepleciona cekinami i zwieńczona koronką. Do tego wypolerowane na błysk sztyblety, naręcza pierścieni, wisior w kształcie głowy pantery od Cartier i… brak koszuli. Nie byliśmy na to gotowi? Ale zdaje się, że właśnie takie zaskoczenia są najbardziej ekscytujące.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Oscary 2022: Timothée Chalamet w stylizacji godnej statuetki
Proszę czekać..
Zamknij