Znaleziono 0 artykułów
28.03.2022

Oscary 2022: Timothée Chalamet w stylizacji godnej statuetki

28.03.2022
Timothée Chalamet (Fot. Getty Images)

Odważna, zmysłowa, seksowna – to te przymiotniki mogliście usłyszeć w najnowszym odcinku podcastu „(Un)dressed”, poświęconym modzie męskiej na wybiegach i ulicach światowych stolic mody. Tak też garderoba gwiazdorów Hollywood mogła się prezentować na oscarowym czerwonym dywanie. Honor panów uratował Timothée Chalamet.

Od kilku sezonów mężczyźni coraz śmielej i chętniej eksperymentują z ekstrawagancją. Nieskrępowani konwenansami, eksplorują tajniki mody płynnej płciowo, bawią się kolorami, fasonami oraz fakturami. I wiedzą, że widniejący na zaproszeniach dopisek „black tie” nie ogranicza ich do wyboru nudnawego smokingu. W tej barwnej zabawie czarnym punktem pozostaje jednak wytworna gala Oscarów. Ale nie dla Timothéego Chalameta.
 
(Fot. Getty Images)

Gdy w 2018 roku gwiazdor został nominowany do statuetki dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w „Tamtych dniach, tamtych nocach”, na czerwonym dywanie pojawił się w śmietankowym komplecie Berlutiego. Rok 2020 należał do jedwabistego total looku Prady, który złośliwi porównywali do kombinezonu mechanika samochodowego. Jak jednak pokazuje 94. ceremonia w Dolby Theatre, to był jedynie wstęp. Tym razem reprezentujący „Diunę” i „Nie patrz w górę” Chalamet postawił na Louis Vuitton, biorąc sobie do serca przybierający na sile trend naked dressingu.

Na jego stylizację składały się dopasowane spodnie oraz klasyczna marynarka przepleciona cekinami i zwieńczona koronką. Do tego wypolerowane na błysk sztyblety, naręcza pierścieni, wisior w kształcie głowy pantery od Cartier i… brak koszuli. Nie byliśmy na to gotowi? Ale zdaje się, że właśnie takie zaskoczenia są najbardziej ekscytujące.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij