Znaleziono 0 artykułów
13.03.2023

Oscary 2023: Salma Hayek z córką Valentiną Palomą Pinault w czerwieni

13.03.2023
Salma Hayek z córką Valentiną Palomą Pinaut (Fot. Getty Images)

Choć oscarowy dywan w 2023 roku zamiast czerwienią lśnił odcieniem szampana, karminową klasykę wybrały Salma Hayek oraz jej 15-letnia córka Valentina Paloma Pinault. Mama i córka postawiły na międzypokoleniową grę w maksymalizm kontra minimalizm.

Czerwień to niejedyny wspólny element looków Salmy Hayek i jej córki. Obie zostały wystylizowane od stóp do głów w projekty z domu mody Gucci. Obie zdecydowały się na sprężyste fale na włosach oraz subtelny makijaż. Obie także spektakularne suknie dopełniły metalicznymi dodatkami: Salma trzymała w ręku złocistą torbę w kształcie puzderka, Valentina – srebrzysty kuferek Jackie 1961. Ale podstawową różnicą w stylizacji matki i córki były dwie aranżacje czerwieni i międzypokoleniowa gra w maksymalizm kontra minimalizm.

(Fot. Getty Images)

Suknia Hayek miała gorsetowy krój z przedłużanym trenem o linii A, którą uzupełniła biżuteria Boucheron. Na mostku zawiązano masywny supeł, który płynnie przechodził w dekolt halter. Całość pokrywały lśniące cekiny operujące wszystkimi odcieniami czerwieni – od szkarłatu po bordo. Valentina z kolei wybrała bardziej jaskrawy odcień i fason bez ramiączek. Z pełniejszą spódnicą, awangardowym wywinięciem przy dekolcie i – jak na debiutantkę przystało – model pokryty tiulem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij