Znaleziono 0 artykułów
01.09.2023

Premierowo na Vogue.pl: Przedsmak jesiennej kolekcji LEBRAND

01.09.2023
Fot. Dorota Szulc

Zdaje się, że założycielka i projektantka LEBRAND Paulina Pyszkiewicz znalazła idealny przepis na jesienną garderobę. W najnowszej kolekcji dla autorskiej marki minimalistyczne klasyki przeplata największymi trendami sezonu, sprawiając tym samym, że coś dla siebie znajdą w niej zarówno wielbicielki ponadczasowej elegancji, jak i miłośniczki najświeższych modowych nowinek.

Zamiast co sezon zmieniać kierunek marki o 180 stopni, założycielka LEBRAND Paulina Pyszkiewicz woli trzymać się sprawdzonych motywów. Ta celowa powtarzalność nie oznacza jednak przewidywalności ani nudy. Projektantka – podobnie jak coraz więcej kreatorów mody, a także klientów – wierzy, że wyrafinowany minimalizm może być solidnym fundamentem garderoby, i udowadnia, że jest w nim przestrzeń na estetyczne eksperymenty i najgorętsze trendy.

Fot. Dorota Szulc

W kolekcji na jesień-zimę 2023, której pierwszą odsłonę pokazujemy dziś premierowo, Pyszkiewicz kontynuuje ten zamysł. Ponadczasowe motywy łączy z elementami nawiązującymi do największych tendencji sezonu, prezentuje też nowe wariacje na temat charakterystycznych już dla LEBRAND deseni: panterki, którą na potrzeby tej kolekcji wskrzesza z archiwów, oraz bandany, która występuje na bestsellerowych oversize’owych torbach, a także kurtkach, które tworzone będą wyłącznie na zamówienie.

To projekty, które zgrabnie plasują się w sezonie przejściowym – odzwierciedlają schyłek lata i towarzyszą początkowi jesieni. Są wyraziste, lecz jednocześnie łagodne. Solidne konstrukcje, zamiast onieśmielać, intrygują. Minimalistyczne fasony odszyto z miękkich tkanin, wyposażono je także w zmysłowe i odsłaniające ciało akcenty. Płaszcze mają oversize’owe kroje inspirowane męskim stylem, a skórzane kurtki skrócony fason, dzięki czemu idealnie komponują się z modnymi w tym sezonie spódnicami midi.

Zdjęcia: Dorota Szulc
Modelka: Karina Taranowicz/ Rebel Models
Stylizacja: Olivia Kijo
MUA: Aneta Kostrzewa
Asystent fotografki: Otto Sot

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Przedsmak jesiennej kolekcji LEBRAND
Proszę czekać..
Zamknij