Znaleziono 0 artykułów
26.04.2023

Pierwsze zdjęcia z planu „Warszawianki” z Borysem Szycem w roli głównej

26.04.2023
Pierwsze zdjęcia z planu serialu „Warszawianka” z Borysem Szycem (Fot. Materiały prasowe SkyShowtime)

Wielu z nas odnajdzie w tej historii część siebie – mówi Jakub Żulczyk, autor scenariusza „Warszawianki”. Serial o pokoleniu dzisiejszych czterdziestolatków, w gwiazdorskiej obsadzie z Borysem Szycem w roli głównej i w reżyserii Jacka Borcucha, już w czerwcu będzie miał premierę na SkyShowtime.

„Warszawianka” to historia czterdziestoletniego playboya, który nieustannie szuka swojego miejsca w świecie. Choć Franek Czułkowski jest nieodpowiedzialnym imprezowiczem i notorycznym uwodzicielem, skrywa też wrażliwą naturę.

Warszawianka to historia Franka, „Czułego”, czterdziestolatka, który wciąż jest nastolatkiem. Najlepszego i najgorszego ojca na świecie. Uwikłanego w miasto bajeranta. Dobrego faceta, który wciąż podejmuje złe decyzje. Wciąż zakochanego mężczyzny, który nie ma pojęcia, jak kochać. Niewielu jest takich gości jak „Czuły” i wierzę, że widzowie wciągną się w tę opowieść, ponieważ wielu z nas odnajdzie w jego historii część siebie – mówi Jakub Żulczyk, autor scenariusza.

Pierwsze zdjęcia z planu serialu „Warszawianka” z Borysem Szycem (Fot. Materiały prasowe SkyShowtime)

W serialu w reżyserii Jacka Borcucha w roli Franka zobaczymy Borysa Szyca. W produkcji wystąpili również Krystyna Janda, Jerzy Skolimowski, Ilona Ostrowska, Piotr Polak, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Zofia Wichłacz, Paulina Gałązka, Jan Peszek, Maja Pankiewicz, Marianna Zydek, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Tomasz Włosok, Marcin Januszkiewicz i Milena Goździela. Autorem zdjęć jest Piotr Uznański.

Zależy nam na przedstawianiu angażujących historii, które bawią i poruszą publiczność. Cieszymy się, że już w czerwcu będziemy mogli zaprezentować widzom „Warszawiankę” – nasz pierwszy polski serial oryginalny. To prowokacyjna opowieść dla dorosłych i jesteśmy dumni, że będzie dostępna na wyłączność w naszym serwisie – mówi Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime.

„Warszawianka” będzie mieć premierę w serwisie w czerwcu 2023 roku. Produkcja liczy 11 odcinków.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Pierwsze zdjęcia z planu „Warszawianki” z Borysem Szycem w roli głównej
Proszę czekać..
Zamknij